МКЗ Видалення вм'ятин без фарбування "Білі Рукавички"

Адрес
Львів, вул. Б. Хмельницького 286 Г
Сайт
www.pdr.lviv.ua
Описание

Paintless Dent Repair (PDR) - це метод видалення вм'ятин на кузові автомобіля без фарбування, котрий історично був винайденний компанією Mercedes Benz як наслідок частого ушкодження нових автомобілів при транспортуванні. Вирівнювання вм'ятин відбувається двома способами в залежності від характеру пошкодження кузова: - натиск на деталь кузова з внутрішньої сторони для вирівнювання вм'ятини на гору. При цьому використовується спеціальний pdr-інструмент у вигляді гаків різної форми. - використання клеєвої системи для вирівнювання вм'ятини із зовнішньої сторони - використовується для ремонту кузова при ускладненному доступі. При цьому, для рихтування кузова застосовується клей-кліпса якщо лако-фарбове покриття автомобіля не є пошкодженним. Працюємо Пн-Сб, з 9:00 до 18:00 Послуги: витягування вмятин без покраски, pdr, ремонт кузова, ремонт вмятин, видалення вмятин без фарбування, рихтовка кузова, покраска кузова, полірування кузова, кузовний ремонт

28 отзывов

4.7
Тарас на VW Passat B7 USA

Купив авто з вмятиною на дверях (на парковці у сусідній машині відкрили двері об мої). Заїхав до Юри, зробив все ідеально, недорого та швидко. Однозначно рекомендую!

Роман на Ford C-Max

Зроблено просто супер, чесно кажучи чекав гіршого результату, так як вм*ятини були не маленькі. Юра справжній майстер своєї справи.

Віка на Audi a3 spotback

Надзвичайно задоволена результатом роботи, від вм'ятини на дверці і сліду не залишилось. Хороший майстер , якому не страшно довірити кузов улюбленого авто. Всім рекомендую саме цей сервіс!!!

Volodymyr на corolla

Виконаною роботою лишився дуже задоволений. Слідів від вм'ятин не лишилось. Дякую Юрию

Володмир на Corolla

Виконаною роботою лишився дуже задоволений. Слідів від вм'ятин як і не було. Вдячний Юрію

Віктор на Renault Duster

Роботою дуже задоволений. Пан Юрій майстер своєї справи. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Ігор

Мав неприємність ,впала драбина на крило . Вм'ятина була невелика,але важка ,бо на самому зрізі. Ситуація вимагала швидко вирішення. Попри повну зайнятість пан Юрій найшов час ,війшов в моє становище. Робота була виконана на ура. Ані сліду , ані натяку на вм'ятину. Я дуже радий ,що все таки попав саме до цього майстра. Рекомендую

Володимир на Мазда 3

Вчора ремонтував на мазді крило і бампер після невдалих маневрів сусіда на парковці. Зробили за пару годин! Все якісно і гарно! Додатково вирівняли п'ять невеликих вм'ятин по кузову. Поставили на місце бампер (який злетів із кріплень). За це все 950 грн. це 1/4 того що мені порахували в іншому СТО де фарбують. Думаю це дуже нормально, за таку роботу і швидкість. Тому всім раджу "Білі рукавички"! Юрій, толковий мужик.

Володя на Vw golf 6

Швидко, якісно і професійно!!! Юрій справжній фахівець своєї справи!!! Рекомендую однозначно!!!

Олег на Volkswagen Golf 6

Мав вм'ятини з правої сторони на 2 дверях і задньому крилі. Звернувся до пана Юрія через хороші відгуки в інтернеті і результатом роботи задоволений більш ніж на 100%. Геометрія елементів відновлена дуже професійно, сліду вм'ятин немає. Був в приємному шоці, якщо чесно. Робота була зроблена в межах одного дня. В назначений день о 9:00 ранку в мене машину прийняли, під вечір того ж дня я вже забрав готову. Чітко, пунктуально і, головне, професійно. Залишилися лише позитивні враження. Буду рекомендувати.

Людмила на Mercedes-Benz

Була вм'ятина на крилі, невелика, але складна-на самому ребрі.Чекати прийшлося близько 2-х тижнів, але воно цього варте!У майстра дійсно золоті руки-від вм'ятини ні сліду (хочу відмітити - крило виявилось алюмінієве, а не металеве що при виправленні додає складності) Результат ідеальний,про місце,де саме була вм'ятина знаю лише я і п.Юрій, бо на автомобілі не залишилося навіть натяку на неї )

Олег на рено

На цому Сто особисто робив три машини зауважень немає,спеціалісти кваліфіковані мають весь професійний інструмент і добре знають що розбирати і складатиме місце щоб не скрипіло важаю це важливим фактором. На одній машині було більше 200 вмятин і що ви думаєте заїхав на професійне Сто по огляду стану машини і ніхто з майстрів не побачив що був град на машині Ррекомендую цих спеціалістів!!!

Ігор на Skoda

Доброго дня! Думаю попередні відгуки написав сам "майстер". Роботу виконав жахливо. Залишилися сліди вм'ятин. На зауваження було сказано, що потрібно розбирати стелю автівки і тоді можна спробувати вивести їх повністю. Але це за додаткову плату, про що раніше не згадувалося.

Андрій на Авео

Всім здоров,все що ви розказуєти то правда переконався двічі,кращого у Львові ненайдети,всім пропоную,це людина золота,і ціни внього дешеві,великий респект Юрій вам.