Автосервис «АВТОКОНДИЦІОНЕР» в Львове

+38 (067) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
6 отзывов
Адрес
м. Львів, вул Пластова,11
Описание
ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА!!! Послуга стосується перекачування (заповнення) системи кондиціонування у всіх автомобілях - в цілому, там де знаходиться хлодоген R 134А (близько 90% автомобілів має меншу кількість хладогенту). Природні втрати хладогенту в рік складають 10-15% при справній системі, а при відсутності 50% хладогенту кондиціонер взагалі перестає працювати. Втрати різниці між необхідною кількістю газу в системі і кількістю газу, що в даний час знаходиться в системі, яка викачується станцією буде видно на роздроуківці. ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Ніхто на око не може сказати на 100%, скільки є хладогену в системі, тільки станція після відділення хладогенту від масла і води, може 99% підтвердити фактичний стан його. ПОСЛУГА надається сучасною професійною станцією для обслуговування системи кондиціонування, яка є повністю автоматизованою і здатна цілком самостійно виконати діагностику і профілактику системи кондиціонування.

Отзывы к АВТОКОНДИЦІОНЕР

Петро
2 месяца назад,
Попередньо передзвонив, розказав яка проблема. Сказали приїхати на діагностику. Приїхав, дочекався своєї черги. Там молодий хлопчина (орієнтовно 18 років) бігає до всіх авто, а старший майстер між іншими водія "язиком таляпає". Хлопчина його просив 2 рази підійти до моєї машини, а він поки все не розкаже НЕ може підійти. Прочекав 15-20 хв, поки він виговорився... Підійшов до мого авто, я розказав проблему. Потім він мені говорить що нічого продіагностувати не може і що я сам маю діагностувати, бо в нього дочка у 18 років може сама діагностувати.... Тобто вийшло що я йому заплатив за діагностику, чекав поки він виговориться і розкаже мені що вміє його дочка... Взагалі ніякої поваги до клієнтів. Нікому не рекомендую.
ответ
2 месяца назад
На жаль, нерозуміння клієнтом ситуації, вилилося в негативний відгук Клієнт приїхав в червні, коли температура повітря була біля 30, звичайно, що в цей період, як і протягом усього літа неймовірно великі черги, і майстер працює з клієнтами лише в порядку черги, без виключень, що звичайно не подобається деяким клієнтам.. Коли підійшла черга, майстер вислухав скарги, провів огляд, заявлені клієнтом скарги на момент огляду автомобіля не підтвердились, оскільки кондиціонер працював без перебоїв. Майстром була надана консультація, що діагностика виявляє поломки лише при їх наявності, а на той момент все працювало добре.
Андрій на Renault Logan
год назад,
Якісне обслуговування, адекватна ціна. Рекомендую.
Андрій на Пежо
год назад,
Швидко якісно недорого. Рекомендую!!!!!!
Юра
год назад,
Хороший майстер, адекватні ціни, рекомендую!!!
Діма
2 года назад,
Перестав холодити клімат....Заіхав,майстер глянув,нема хладогенту....одна машина стояла назаправці,майстер витягнув другу заправку...все заправив,показав,розповів...Приємна людина,дав поради....після закачування,із-за компрессора,тиск був на мінімумі...майстер не полінився,знову все викачав,і закачав...після того тиск прийшов в норму.Рекомендую,як чесну людину,яка не гониться на грішми і робить на совість
Володимир на Geely MK
3 года назад,
Задоволений повністю. Подзвонив в 17:15 і в той же день в 17:30 мою машинку вже оглядали. Я вважав, що там лише заправити, але провівши діагностику, виявили витікання, знайшли джерело, все виправили, заправили. Все працює відмінно. Відношення до клієнта, оперативність, відповідальність! Рекомендую!
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play