Автосервис «АВТОКОНДИЦІОНЕР» в Львове

Рейтинг
Адрес
м. Львів, вул Пластова,11
Описание
ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА!!! Послуга стосується перекачування (заповнення) системи кондиціонування у всіх автомобілях - в цілому, там де знаходиться хлодоген R 134А (близько 90% автомобілів має меншу кількість хладогенту). Природні втрати хладогенту в рік складають 10-15% при справній системі, а при відсутності 50% хладогенту кондиціонер взагалі перестає працювати. Втрати різниці між необхідною кількістю газу в системі і кількістю газу, що в даний час знаходиться в системі, яка викачується станцією буде видно на роздроуківці. ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Ніхто на око не може сказати на 100%, скільки є хладогену в системі, тільки станція після відділення хладогенту від масла і води, може 99% підтвердити фактичний стан його. ПОСЛУГА надається сучасною професійною станцією для обслуговування системи кондиціонування, яка є повністю автоматизованою і здатна цілком самостійно виконати діагностику і профілактику системи кондиціонування.

5 отзывов

7 месяцев назад
Якісне обслуговування, адекватна ціна. Рекомендую.
9 месяцев назад
Швидко якісно недорого. Рекомендую!!!!!!
10 месяцев назад
Хороший майстер, адекватні ціни, рекомендую!!!
2 года назад
Перестав холодити клімат....Заіхав,майстер глянув,нема хладогенту....одна машина стояла назаправці,майстер витягнув другу заправку...все заправив,показав,розповів...Приємна людина,дав поради....після закачування,із-за компрессора,тиск був на мінімумі...майстер не полінився,знову все викачав,і закачав...після того тиск прийшов в норму.Рекомендую,як чесну людину,яка не гониться на грішми і робить на совість
3 года назад
Задоволений повністю. Подзвонив в 17:15 і в той же день в 17:30 мою машинку вже оглядали. Я вважав, що там лише заправити, але провівши діагностику, виявили витікання, знайшли джерело, все виправили, заправили. Все працює відмінно. Відношення до клієнта, оперативність, відповідальність! Рекомендую!

СТО поблизости

Urban Auto
Львів, вул. Пластова 11
UA Холдинг
Львов, ул. Богдановская, 15
1 отзыв
AMV-Service
Львов, ул. Богдановская,9
1 отзыв
Галант Авто
Львов, ул. Богдановская, 15
1 отзыв
Avtogaz
г. Львів, вул. Богданівська 44
41 отзыв
Тристар Авто Элит Volvo
Львов, ул. Пластова, 2
2 отзыва
Віраж
г. Львов, с. Зимняя Вода, ул. Полевая, 9
Реал-Авто
Львів, вул. Б. Хмельницького, 200
1 отзыв
ChipsAway
Львов, ул. Богдана Хмельницкого, 172
1 отзыв