Радiатор Сервіс

Адрес
Львів, Навроцького 25
Сайт
e.lviv.ua/company/943/remont-radiatoriv-ta-bamperiv
Описание

Ремонт радіаторів: алюмінієвих,мідних,латунних. Ремонт та заміна пластикових частин радіатора. Ремонт та заміна серцевини радіатора. Чистка та мийка радіаторів. Діагностика радіаторів. Промивка системи охолодження. Чистка радіатора пічки незнімаючи. Продаж та підбір нових радіаторів. Пайка бамперів та пластикових частин автомобіля. Пайка крiплення фар. Монтаж та демонтаж радіаторів i бамперiв. Аргонна зварка.

Марки
  • Acura
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • DAF

10 отзывов

3
Віталік

Паяли планку в радіаторі до автобуса і казав щоб провірили чи десь тече. Сказали що все добре. Поставив, рівно 1 день трималася та планка і побачив що пропускає в одному місці. Тепер хлопці ніколи не мають часу щоб зразу зробити, а тільки їм потрібно лишати. Хлопці а хто мені оплатить цей день що я буду стояти, роботу щоб ще раз зняти і поставити ну і вашу роботу???

Ответ

якщо погано припаяли планку,а таке рідко буває бо стараємся робити якісно свою роботу то клієнт приїжає і без черги його обслуговуєм. незнаю що там у вашому випадку,але краще приїхати і вирішити питання а не писати,бо як бачите аж через 2 місяці вам відповів. а так дякую за коментарій.

Ігор на Опель

Робили заміну пластикової частини рік назад,все добре.Дякую за роботу.Ігор Сихів

Остап на BMW 5

обслуживался в этих мастеров где-то месяц назад. диффузор перетер сердцевину радиатора. думал что ничего не получиться но ребята успешно сделали свою работу. спасибо за хороший результат!

Богдан на Fiat Ducato

Ми обслуговуємся на цьому сто більше двох років. Так як займаємся ремонтом спец техніки - допомога цих майстрів завжди потрібна. Кожною роботою задоволені,тому радимо сюди звертатися. З повагою Богдан.

Роман на Opel

Ремонтував радіатор у них Через 2 тижня поламався в тому ж місці Більше ніколи туди не поїду Оцінка по роботі по 10 бальній шкалі 2 Краще не їдьте до них Вони клеють радіатори 2-х компонентним Клейом

Ответ

Роман перепрошуємо за незручностi,але хлопцi якi вас обслуговували - у нас уже не працюють. якщо у вас є якiсь питання чи притензiї,то будьласка приїжайте - вирiшимо. дякуємо за коментарiй.