Сервисное обслуживание Немецких автомобилей

Адрес
Винница, ул.Немировское шоссе, 94а
Опис

Автосервіс «АВТОМИР» в м. Вінниця пропонує свої послуги з сервісного обслуговування, діагностики і ремонту двигунів, ходової частини та трансмісії автомобілів марок Audi, BMW, Mersedes, Opel, Porsche та Volkswagen. Багаторічний досвід роботи дозволяє забезпечувати високу якість ремонту авто. Ми АВТОМИР: — Ми гарантуємо, що Ви отримаєте найвищий рівень сервісу, і всі роботи будуть проведені якісно і в строк! — Ми не проводимо роботи, обмежуючись вивченням лише симптомів, ми точно встановлюємо джерело проблеми. — Ми не проводимо роботи без Вашої згоди. Ми виправляємо лише найнеобхідніше, і ніколи не нав'язуємо непотрібні чи зайві роботи . — Ми даємо реальну гарантію на послуги. — Ми цінуємо Ваш час, тому виконуємо всі роботи в обумовлений термін. • Чому саме німецькі марки автомобілів? З кожним роком у Вінниці стає все більше власників «німецького автопрому». Це закономірний факт: — адже німецькі авто це втілення надійності, чудової керованості, максимального комфорту, відмінної динаміки і розкішного зовнішнього вигляду. • Наш Автосервіс пропонує широкий спектр послуг з ремонту та діагностики. Сервіс «АВТОМИР» — це всі види робіт по обслуговуванню автомобілів марок Audi, BMW, Mersedes, Opel, Porsche і Volkswagen за доступними цінами і в оптимальні терміни. Діагностика і ремонт з використанням оригінальних деталей. • Обслуговування Вашого автомобіля ми починаємо з ретельної діагностики, що інколи відкриває не лише дефекти, що змусили Вас звернутися на СТО, але й інші поломки. Наша технологічна база дозволяє своєчасно виявити всі збої та недоліки в роботі автомобіля. • В особі нашого Автосервісу клієнт отримуєте надійного і відповідального партнера, який має ряд переваг в порівнянні з іншими сервісними центрами. • Висококваліфікований персонал. Наші фахівці володіють необхідними знаннями, навиками, а головне досвідом для проведення якісного ремонту, німецького автомобіля. Керівництво Автосервісу завжди відстежує якість виконаних робіт та послуг, тому всі співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування і практику в навчальних центрах. • Робота лише на сучасному устаткуванні. У роботі сервісу використовуємо лише сучасне оснащення, що дозволяє діагностувати і усунути практично будь-яку несправність автомобілів Audi, BMW, Mersedes, Opel, Porsche і Volkswagen. • Великий асортимент запасних частин. За відсутності необхідного елементу ми гарантуємо його доставку в стислі терміни. • Велику увагу ми приділяємо роботі з клієнтами. Доброзичливість, комунікабельність, компетентність – це якості, якими володіють наші співробітники. Ремонт автомобіля – складний і не дуже приємний момент для власника. Аварії, неполадки, наслідки попередньої не якісної роботи – причини можуть бути різними, і ми завжди пам'ятаємо про те, що Вас приводить до нас проблема

Марки
  • Audi
  • BMW
  • Mercedes
  • Opel
  • Porsche
  • Volkswagen

5 відгуків

4.2
Aleksandr на Opel

Здраствуйте, а можа установить кондиционер у опель аскону? Если да то сколько ето примерно будет стоить?

Євген на опель мовано 2006 рік

Добрий день.Скажіть будь-ласка чи можна у Вас почистити радіатор печки опель мовано 2006 рік і яка ціна?

Андрей на bmw

здравствуйте! можно узнать цену, и примерное время ремонта рулевой рейки бмв е39, (без сервотроника (течь в районе пыльников рулевых тяг))? и отдельно цену демонтажа/монтажа и срок при замене на другую?

Відповідь

Доброго дня! Вартість демонтажу рульової рейки 2240 грн. Розборка дефектовка 550 грн. Сума ремонту складається по факту розборки рульової рейки, орієнтовно від 1500 грн. За більш детальною інформацією звертайтеся по тел.: 067 432 76 99 Юлія.

Назар на фольцваген

спасибо ребятам, все быстро, четко, я приехал очень поздно, они дождались меня, вежливо и приветливо отдали машину, ребята молодцы! я теперь всегда к вам!!!!!!

Відповідь

Дякуємо за відгук! Розуміємо, що в клієнтів бувають обставини, через які необхідно затриматись, або відкрити сервіс раніше. Ми готові піти на зустріч кожному клієнту. Вдячні Вам за звернення!

Олександр на Golf3 variant

Звернувся в Автосервіс «АВТОМИР» після "невдалого" ремонту в попередніх двох СТО. В першому напартачили (заміна рульових наконечників, плюс регулювання кутів коліс), в другому покрутили пальцем, з натяком "сам дурень". А от автосервіс «АВТОМИР» прийняв машину в роботу в зазначений зарання час, вияснив всі проблеми, спланував план робіт і виконав їх в строк і дуже якісно! Звичайно ціна вища ніж на СТО рівня "гараж" але і якість обслуговування клієнта, і сама робота майстра були на висоті. До слова про ціну, ремонт в АВТОМИР став мені по ціні сумою попередніх двох сервісів, тобто я б зекономив звернувшись якісне сто одразу (хто ж знав, звертався по рекомендації друзів-знайомих). Особлива подяка майстру-приймальнику, забув ім'я, здається Андрій (+380674327699), за чудову роботу. І звичайно ж невідомому майстру який виконував ремонт автомобіля. Я дуже задоволений, це перший і єдиний великий сервіс робота якого була виконана на "5+".

Відповідь

Дуже вдячні Вам за відгук! Сподіваємось, що будете ремонтувати авто і надалі в нас. Задоволені клієнти - це найкраща оцінка нашого сервісу.