Dr. Starter Чехова

Адрес
Вінниця, вул.Чехова 29
Опис

Ремонт стартерів та генераторів всіх видів зарубіжної техніки(легкові, грузові, спец та агро техніка 12-24в) -найбільший склад запчастин - помірні ціни - б\у та нові стартери та генератори - кваліфікований персонал - застосування спеціального обладнання Адреса: вул. Чехова 29 (з можливістью зйомки встановлення) +380674316885 +380938060741

6 відгуків

4.4
Igor

Позавчера автомобиль перестал заводиться от ключа - индикаторы загораются и щелкает, пришлось толкать, мастер Саша разобрался за 10 минут с проблемой - пропала масса на стартере.

Олександр на MB 210

Загудів задній підшипник генератора . Звернувся до фахівців за допомогою. Швидко відремонтували протягом 2 годин . По швидкості питань немає а от по якості питань багато:-( Поставив на авто генератор свище проїхав 100 км загудів дзвоню до приймальника він став запевняти що генератор справний та перевірений на стенді каже міняйте натяжні роліки . Поміняв ролік проблема непропала взяв фонендоскоп послухав гудить задній підшипник генератора розібрав розбите посадочне місце під підшипник 15 -0.4 мм До майстра приймальника претензій немаю вміє говорити а от контроля якості ніякого . НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ РОЗВОД!!!!

Михайло на Пежо Боксер

Сьогодні получив замовленний вчора стартер по пошті. Поставив на авто,все дуже добре,якісне обслуговування та товар.Буду рекомендувати своїм друзям і знайомим. Дякую хлопці за якісну роботу.

Виктор на рено

сломался стартер , уверенно обяснили проблему, согласовали цены, отремонтировали быстро, в целом доволен

Valera

отремонтировал стартер, все культурно, четко. Цена не кусается.

Sergei

Сегодня ремонтировал генератор на ланцер 9 , приехал к обеду и уже настроился оставлять автомобиль до среды, но на удивление, запчасти оказались в наличии( диодный мост) и за несколько часов автомобиль был исправен, цены не сравнивал, но мне кажеться приемлимы.Спасибо Виктору Николаевичу за качественное обслуживание.