Пежо Центр Ужгород

Адрес
Ужгородский р-н, с.Сторожница, ул.Набережная, 23, 89421
Сайт
www.peugeot.ua
Опис

Мы гарантируем качество и профессионализм: при выполнении технического обслуживания гарантируется выполнение всех работ, предусмотренных изготовителем, с отметкой в виде штампа в сервисной книжке.

Марки
  • Peugeot

4 відгука

4
Іванна на пежо 206

Загнала свого пижика 206 щоб розвоздушить бензобак. Сказали лишити машину - зробимо позвонимо й заберете. Зранку лишила , а в обід уже зробили, на перший погляд була задоволена.Але поки доїхала додому то чуть не вчаділа бо у машині ужасно почало смердіти бензином в салоні, на другий день вертаюсь на сервіс щоб вияснили причину появи запаху бензину в салоні. Подивились-сказали що все добре й причини не бачать. Приїхала додому й чоловік знайшов причину сам- не закрили кришку на бензонасосі. Поїхала ще раз щоб зробити діагностику ходової. Зробили. Сказали що рекомендують замінити сальник полуосі. Ну треба то треба, хоч слідів масла я ніде не бачила. Після заміни сальника результат зразу побачила- це велике масляне пятно під машиною. Їду знову до них й питаю причину. Сказали, що коли доливали масло то трохи розлилось на корпус коробки й за деякий час текти перестане. Поїздила ще 2 дні й бачу що тече ще сильніше. Їду знову й кажу щоб устранили неполадку . Замінили ще один сальник.Приїхала додому, а масло аж капає. Вертаюсь знову до них почула результат що то напевно вироботка у шрусі й треба міняти всей передній привод за 2700грн. От так я ремонтувала машину на сервісному сервісі пежо в Ужгороді. Загнала машину без всяких слідів масла , а забрала з калюжою мастила під машиною. Категорично не рекомендую цей сервіс пежо в Ужгороді! Дополнение от 05.04.2017: Вирішила доповнити попередній коментар. Нині поїхала на другий сервіс( назву говорити не буду щоб не робити рекламу). В моїй присутності почали виясняти причину підтікання масла. Виявилось, що "майстри" на пежо сервіс в Ужгороді забили сальник майже в саму коробку .Можливо вони не знають що цей сальник треба ставити заподлєцо, а не забивати більш ніж на сантиметер в глибину коробки. Й виявилось , що привідний вал взагалі немає ніякої вироботки, особливо в районі сальника. А на сервісному сервісі пежо запевнили що треба міняти всей приводний вал щоб не капало масло, а це по їх цінам 2700грн за вал й 300грн за роботу.От так ремонтуєть на пежо сервіс в м. Ужгород. Приїхала з машиною в якої нічого ніде не капало, а виїхала з драним коритом, та ще й заплатила гроші. Люди добрі, ніколи не звертайтесь в цей сервіс.

Михайло на Renault-Megane

Звернувся до СТО, менеджер кваліфіковано порекомендував забчастини. Всі роботи були зроблені вчасно та якісно. Ркекомендую.

Сергей на Peugeot Partner Tepee

Рекомендую СТО ПЕЖО в г. Ужгороде. Грамотный персонал. Обслуживание 100% качества. То что не смогли обнаружить на СТО всеукраинского бренда А,Л , мастер по приему техники определил на 100%. Ремонт выполнили качественно , быстро и сравнительно не дорого. РЕКОМЕНДУЮ.

Роман на bmw 530d , peugeot 607

Рекомендую всем.Остался очень доволен опытным персоналом и ценами.Удобная зона ожидания(кафе).Наличие мойки