Автосервис «aLEX» в Тернополе

+38 (067) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
2 отзыва
Адрес
г. Тернополь, ул. Микулинецкая, 64
Описание
Рихтовка на стенде, покраска в камере на сертифицированном СТО. Недорого, качественно, с гарантией.

Отзывы к aLEX

Alex Sto на ALEX
2 года назад,
Усім доброго дня! Хотів би залишити коментар-відповідь до попереднього відгуку. Хлопець звернувся до нас (на станцію кузовного ремонту автомобілів) з проханням помалювати йому ПЕДАЛЬКУ ДО БАРАБАНУ розміром в дві пачки з під цигарок. 2-3 дні ходив, дзвонив до нас з тою педалькою))) мав бути проект року!!!! Ми навіть всі машини з боксу повиганяли.....педальку будем малювати!!! :-) По своїй необережності(підійшов занадто близько до майстра) зіпсував собі одяг. Нарахунок ціни: обговорювалось спочатку покраска акріловими емалями.......але так як покриття повинно бути зносостійким - порахували покраску поуліретаном. В 2,5 рази - перебільшення) Хтось фарбує автомобілі, наводить їм красу))), а хтось барабанить в барабани.......головне щоб не заважали один одному займатися своєю справою!))) Всім добра і миру!)))
Alex
2 года назад,
Хотів скористатися послугами фарбування у цьому сервісі. Після обговорення предмету фарбування, обсягу роботи та вибору матеріалів власник сервісу (саме з власником вів переговори) озвучив ціну. Але наступного дня, коли справа дійшла до роботи, власник сказав, що дешевше, ніж у 2,5 рази виконати роботу не вийде. Вважаю таку цінову політику непослідовною і неприпустимою. Також, коли мені показували зразки фарби, працівник сервісу Павло необережно відкрив банку з фарбою і оббризкав нею мій одяг. В результаті зіпсоване нове взуття та улюблена футболка. Працівник не вибачився і не запропонував шляхів вирішення ситуації, але простягнув серветку з розчинником, аби витерти руки. До фарбування справа не дійшла, бо враження про сервіс склалося вкрай негативне. Можливо свою безпосередню роботу хлопці роблять краще, ніж працюють з клієнтами.
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play