Моторне Ательє

Адрес
Рівне, вул. Київська, 108-А
Сайт
motorka.com.ua
Описание

Ремонт та технічне обслуговування усіх типів автомобілів: — ремонт та комп'ютерна діагностика двигуна, АКП, систем: клімату, АВS, ESP, EBD; — ремонт кондиціонерів та холодильних установок; — продаж та встановлення таксометрів для таксі та тахографів для комерційного транспорту. Продаж, монтаж та встановлення: автокондиціонерів, холодильних установок, автономних опалювачів та запчастин Вебасто (Webasto) та Еберспехер (Eberspacher), систем вентиляції G&C Systems Ltd, автономних кондиціонерів Ebercool, систем підігріву та фільтрації дизельного пального Фільтрами STANADYNE,SEPAR 2000, автосигналізацій. Продаж автомобільної побутової техніки Waeco. З 9.00 до 18.00 Пн-Сб

Тип работ
  • Замена фильтров
  • Заправка и ремонт кондиционеров
  • Компьютерная диагностика
  • Плановое ТО
  • Ремонт двигателя
  • Ремонт кондиционера
  • Ремонт КПП/АКПП

15 отзывов

3.4
Іван на Астра

Загнав машину на заміну компресора кондиціонера) правильний діагноз не могли поставити сказали міняти і що самі замовляють компресора) за 3 тижні вони цього не зробили так як не приходили не такі) сказали що не можуть знайти приїхав забирати машину 700грн здерли за демонтаж монтаж і ніхера не зробили) після цього я його знайшов сам за 30хв. В неті б/у оригінал в 3 рази дешевше ніж вони ставили ціну за компресора) прийшов мені на другий день поїхав я його міняти на дуже хороше сто) і так получилось що я на ательє заплатив 700грн вони ніхера не зробили і ще й до цього всього Оставили мені пустого компресора Все просто спиз.. ли я був в шоці) але є хороші сто які поставили мені новий компресор заправили кондиціонер і за це я також заплатив 700грн.) повністю не рекомендую щоб їм все що вони роблять вернулось бумерангом із їх молодим адміністратором на той час

Driver на SKODA OCTAVIA

Настойчиво не рекомендую, работники не компетентны, отправили меня на «Бош», вроде узкий профиль «ремонт кондиционеров», даже диагностику не могут сделать, отношение плохое!!!

Ответ

Дякуємо за Ваш відгук. Відправляли на "Bosch" на комп'ютерну діагностику блоку клімату, щоб точно визначити проблему та допомогти вирішити Вашу проблему.

Михайло на Opel VIVARO

Перед зимою приїхав на дане СТО зі своїм феном 5кВт придбаним на aliexpress, механіки встановили, електрики розвели проводку, монтаж виконаний відмінно в додаток монтаж виконано було розхідними матеріалами СТО. Все оперативно зробили, рекомендую.

ЛАРИСА на СУЗУКІ

ЦЕ НЕ УВАГА ДО ВАШОГО СТО,А ПРЕДОСТЕРІГАЮ ІНШИХ,ЩОБ НЕ ЗВЕРТАЛИСЬ ДО ВАС.А ТАКОЇ ДОПОМОГИ МЕНІ НЕ ПОТРІБНО!І 2-Й РАЗ ПРИЇЖДЖАЛА ДО ВАС,ТО ВИ МЕНІ ВІДМОВИЛИ У ДОПОМОЗІ(ЩОБ ВИПРАВИТИ СВОЇ ПОЛОМКИ ДЛЯ ТОЇ МАШИНИ,ЯКУ Я ВЖЕ ПРОДАЛА,БО ПО ВАШІЙ МИЛОСТІ ВИ НАРОБИЛИ ТАМ СПРАВ НЕДОБРИХ).ТАК ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ З СЕБЕ ІДЕАЛЬНИХ,А З КОГОСЬ-НІКОГО.І ВАМ УСПІХІВ У СПРАВАХ ВАШИХ!!

Саша на БМВ Х5

Был у ребят с ремонтом атономного отопителя Вебасто. Оперативно определили неисправность и сделали ремонт. Радует то что в наличии имеется склад запчастей, не нужно ждать заказа. По ходу подключили компьютер и сделали диагностику всей электроники. Обнаружилися еще некоторые проблемы. Сразу договорился о следующем визите. Ребята делают все оперативно, цены адекватные. Спасибо за работу.

ЛАРИСА на СУЗУКІ

НІХТО МЕНІ ТАМ НЕ СПОДОБАВСЯ!А 3 РАЗИ,БО НЕ УДАЛЯЛОСЬ,ДЕ ПОМИЛКІ БУЛИ.РОЗУМНІ МЕХАННІКИ,КЛЮЧА ДО СЕБЕ В МАШИНІ НЕ ПОВЕРТАЮТЬ,ЯК ЦЕ ЗРОБИЛА ТА ЛЮДИНА.ЯКА СПЕЦІАЛЬНО ПОЛОМАЛА ЗАМОК.БО ПІСЛЯ ТОГО КОНТАКТНА ГРУПА НАРУШИЛАСЬ.КЛЮ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ,ДЛЯ ТУПИХ,ВІД СЕБЕ.ХІБА ШО В ЖИГУЛЯХ-ДО.І ВАШІ ВІДПОВІДІ МЕНІ ТА ІНШИМ НЕ ПОТРІБНІ.БО РОЗУМНІ ЗНАЮТЬ.ДО ЧОЛОВІКВІ НА СТО ДОБРЕ ВІДНОСЯТЬСЯ,БО ЧОЛОВІК МОЖЕ В "МОРДУ ДАТИ",ЯКШО ШОСЬ НЕ ТАК,А ЖІНКА-....ХІБА МАТОМ ПОКРИТЬ,ЯК ЦЕ Я І РОБИЛА,АЛЕ ВИ РОБИЛИ З ЧЕБЕ ГЛУХИХ ТА НЕ ПРИ ЧОМУ.ТОГО І ЖІНОК ДУРЯТЬ.ЯК МОЖУТЬ,АБИ РОЗВЕСТИ НА ГРОШІ.ВСЕ В ЖИТТІ ВЕРТАЄТЬСЯ!ВИ МЕНЕ.І ВАС В СТО РАЗ БІЛЬШЕ ХТОСЬ ЧИ РОЗВЕДЕ ЧИ ШЕ ШОСЬ ЗРОБИТЬ.ПРОСТО ВСЬОМУ СВІЙ ЧАС)).ЯКШО ВИ ТАКІ ЧЄМНІ ТА РОЗУМНІ ТА КОРЕКТНІ,ТО ЧОГО ПОМИЛОК КУЧА У ВІДПОВІДДЯХ????ЗАЙМАЙТЕСЬ КРАЩЕ РОБОТОЮ,А НЕ СЕБЕ ВИГАРАЖУЄТЕ У ВІДПОВІДДЯХ.ХТО БУВ У ВАС ТА БІЛЬШЕ НЕ ЇДЕ,ТО Й ЗНАЄ,ЯКІ ВИ І НЕ РЕКОМЕНДУЄ ІНШИМ.УДАЧІ В ПОЛОМКАХ ІНШИХ МАШИН.СПОЧАТКУ НАЙМІТЬ СПЕЦІАЛІСТІВ,ЩОБ НАВЧИЛИ ВАС РЕМОНТУВАТИ .А НЕ ЛОМАТИ МАШИНИ,А ПОТІМ ПІДВИЩУЙТЕ СВОЮ РЕПУТАЦІЮ ОТАКМИ ВІДПОВІДДЯМИ,ЯК МЕНІ ЧИ ТОМУ МУЖЧИНІ.ЯКШО НЕ КОМЕНТУЮТЬ,НЕ ОЗНАЧАЄ,ЩО ВИ МАЙСТЕРА,ПРОСТО НЕ ЗНАЮТЬ ДЕ ЦЕ РОБИТИ,АБО НЕМАЄ ЧАСУ.А МЕНЕ ВИ ВИВЕЛИ.БО ПІСЛЯ ВАС МАЮ ПРОБЛЕМ ЩЕ БІЛЬШЕ З ЗАМКОМ,ТО Я І НАЙШЛА ВСЕ НА ПИСАНИНУ.БОГ ВАМ СУДЬЯ!НЕ ВСІМ ГРОШІ З НЕБА ПАДАЮТЬ,ЯК ВАМ(З ТАКІХ ДІВЧАТ,ЯК Я).А ЛЮДИ ПРАЦЮЮТЬ ВАЖКО МОРАЛЬНО,ЩОБ ЗАРОБИТИ ТА ВОСТАНОВИТИ МАШИНУ,А ТИ "ГОРЕ-МАЙСТЕРА"ЦЬОМУ ЗНАЧЕННЯ НЕ ПРИДАЮТЬ,БО... Дополнение от 04.12.2017: І ЯКШО ВИ ДОПОМАГАЄТЕ,ТО ЧОГО ,КОЛИ Я ПРИЇХАЛА З ПРОБЛЕМОЮ КАРБЮРАТОРА,ТО ВИ ЙОГО ПРОСТО РОЗДИВИЛИСЬ,І ПЕРЕЙШЛИ ДО ЗАМКА???.І НЕ СКАЗАЛИ,Щ НЕ КАРБЮРАТОР МАШИНА МАЄ,А МОНО-ІНЖЕКТОР.ТАКІ МАЙСТРИ!ОДНА ВІДПОВІДЬ.А ЛЮДЯМ Я ДОВІРЯЮ,ЯКЩО ВОНИ СПРАВНО РОБЛЯТЬ СВОЮ РОБОТУ,А НЕ ШКОДЯТЬ.НЕ ВІДПИСУЙТЕ!ВОНО НІКОГО НЕ ЦІКАВИТЬ.БАГАТО ХТО ПРО ВАС ВЖЕ ЗНАЄ,І СКАЗАЛИ,ЩО ВАС ПОТРІБНО ОБ"ЇЖДЖАТИ 10 -ДОРОГОЮ,ПІСЛЯ ТОГО,ЯК ВИ ПОСТУПИЛИ З ЖІНКОЮ.САМІ ЧУДОВО ВСЕ ЗНАЄТЕ,АЛЕ ПИШЕТЕ.АБИ СПАСТИ СЕБЕ.

Ответ

Доброго дня! Дуже дякую Вам за черговий позитивний відгук. Ми вдячні Вам за таку увагу до нашого СТО і будемо дуже раді Вам знову допомогти. З повагою Ваше "Моторне ательє".

Николай на Мерседес Vito Вито 638

Нормальная СТО. Хорошие люди. Хочу отметить электриков, входят в ситуацию. Накрылась катушка на компрессоре кондиционера. Запчасти можно купить тут же. Предлагают оригинал и аналоги, цены адекватные . Колектив дружный и слаженный. Был возле авто, никто не возражал. После сервиса оплатил в касу и уехал довольный.

Ответ

Дуже вдячні Вам за відгук. Працюємо щоб максимально професійно та швидко допомогти Вам у вирішенні проблем з Вашими автомобілями.Гарної Вам дороги без поломок. Дякуємо за довіру.

ЛАРИСА на СУЗУКІ

НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!ПО ТЕЛЕФОНУ СКАЗАЛИ,ЩОБ ПРИЇХАЛА,ЗРОБЛЯТЬ ДІАГНОСТИКУ ПО КОМПЮТЕРУ.ПРИЇХАЛА,ЗАБЛОКУВАЛИ РУЛЯ,3 ГОДИНИ ЧИНИЛИ ЙОГО,ЗДЕРЛИ ЗА ЦЕ ГРОШІ-ХОРОШІ,А ПО ПРОБЛЕМІ В МАШИНІ СКАЗАЛИ НА ОКО,А НЕ ПО КОМПЮТЕРУ,ЩО КАРБЮРАТОР ПРОЧИСТИТЬ ТРЕБА.ПОЇХАЛА Я ДО КАРБЮРАТОРЩИКА,ВІН СКАЗАВ,ЩО В МОЇЙ МАШИНІ-ІНЖЕКТОР.І ПРИЧИНУ НЕ УСТРАНИЛИ,А ГРОШІ (КАЗАЛИ,ЩО ДІАГНОСТИКА 200ГР,),А ВЗЯЛИ 300 ЗА ТЕ,ЩО МЕХАНІК САМ НЕ В ТУ СТОРОНУ ПОВЕРНУВ КЛЮЧ ЗАПАЛЮВАННЯ І РУЛЯ ЗАБЛОКУВАЛО,І ЗА ЦЕ Я ЗАПЛАТИЛА 300ГР І ПРОБУЛА ТАМ З 11.00 ДО 14.00.І ЯК ЦЕ НАЗИВАТЬ?МАЙСТРИ???НЕ СПЕЦІАЛІСТИ ВОНИ.І ОДНОГО СУЖЧИНУ НА БСІ ГАНЯЛИ НА БАЗАР 3 РАЗИ ПРИ МЕНІ,ТОЙ ТЕЖ ЗЛИТИСЬ ВЖЕ ПОЧИНАВ. НЕ ЗАЇЖАЙТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО НИХ!БО МАТИМК=ЕТЕ ЩЕ ОДНУ ПРОБЛЕМУ З МАШИНОЮ. Дополнение от 20.10.2017: НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!ПО ТЕЛЕФОНУ СКАЗАЛИ,ЩОБ ПРИЇХАЛА,ЗРОБЛЯТЬ ДІАГНОСТИКУ ПО КОМПЮТЕРУ.ПРИЇХАЛА,ЗАБЛОКУВАЛИ РУЛЯ,3 ГОДИНИ ЧИНИЛИ ЙОГО,ЗДЕРЛИ ЗА ЦЕ ГРОШІ-ХОРОШІ,А ПО ПРОБЛЕМІ В МАШИНІ СКАЗАЛИ НА ОКО,А НЕ ПО КОМПЮТЕРУ,ЩО КАРБЮРАТОР ПРОЧИСТИТЬ ТРЕБА.ПОЇХАЛА Я ДО КАРБЮРАТОРЩИКА,ВІН СКАЗАВ,ЩО В МОЇЙ МАШИНІ-ІНЖЕКТОР.І ПРИЧИНУ НЕ УСТРАНИЛИ,А ГРОШІ (КАЗАЛИ,ЩО ДІАГНОСТИКА 200ГР,),А ВЗЯЛИ 300 ЗА ТЕ,ЩО МЕХАНІК САМ НЕ В ТУ СТОРОНУ ПОВЕРНУВ КЛЮЧ ЗАПАЛЮВАННЯ І РУЛЯ ЗАБЛОКУВАЛО,І ЗА ЦЕ Я ЗАПЛАТИЛА 300ГР І ПРОБУЛА ТАМ З 11.00 ДО 14.00.І ЯК ЦЕ НАЗИВАТЬ?МАЙСТРИ???НЕ СПЕЦІАЛІСТИ ВОНИ.І ОДНОГО МУЖЧИНУ НА БУСІ ГАНЯЛИ НА БАЗАР 3 РАЗИ ПРИ МЕНІ,ТОЙ ТЕЖ ЗЛИТИСЬ ВЖЕ ПОЧИНАВ. НЕ ЗАЇЖАЙТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО НИХ!БО МАТИМЕТЕ ЩЕ ОДНУ ПРОБЛЕМУ З МАШИНОЮ. Дополнение от 28.10.2017: КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОСЛУГИ ЦЬОГО СТО.ЖІНКА ДЛЯ НИХ,ТО ХОДЯЧІ ГРОШІ! СПЕЦІАЛЬНО АБО НЕЧАЯННО ЛОМАЮТЬ ДЕТАЛІ МАШИНИ.І ЗА ЦЕ ЩЕ ГРОШІ ВИМАГАЮТЬ.А РЕМОНТУВАТИ ПОТІМ СВОЇ ПОЛОМКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ,БО ВИНИ НЕ ПРИЗНАЮТЬ.ЯК ЗЛОМАЛИ МЕНІ БУЛИ ЗАМОК ЗАПАЛЕННЯ,ЩО ЗАВОЖУ З ТРУДОМ,ПРИЇХАЛА СЬОГОДНІ,ШОБ ДОРЕМОНТУВАЛИ,ДИВЛЯТЬСЯ,ЯК ВОВКИ НА ІНШИХ ТА ВІДМОВИЛИ. НЕ ЗАЇЖДЖАЙТЕ ДО НИХ!ОСОБЛИВО ЖІНКИ.МАЮ ГЕМОРОЙ З-ЗА ЇХНІХ КОРЯВИХ РУК

Ответ

Доброго дня. Дякую Вам за ваші відгуки. Коли жінка їх пише аж три то иайбуть якийсь механік Вам запав у душу ))). Мені дуже шкода що ця ситуація трапилася з Вашим автомобілем коли замок запалення перестав розблоковуватися Вашим ключем. Але Ви маєте розуміти що замок практично неможливо зломати ключем запалення бо завжди ломається ключ у замку а не навпаки. За двадцять років служби замку прийшов час зломатися і на Ваше щастя це трапилося у нас на сервісі а не в дорозі. Ми відразу змогли Вам допомогти і уберегти від непотрібних турбот в дорозі. Мені дуже шкода що Ви не довіряєте тим людям у яких просите допомоги але хочу Вас запевнити що наше СТО не ломає спеціально автомобілі щоб потім їх ремонтувати бо це не наші методи роботи. Хочу побажати Вам більше віри в людей і безтурботної експлуатації Вашого автомобіля.

Вов на добло

дзвониш, щоб записатися, тобі директор озвучує ціну з можливіими нюансами. Приїжаєш до "спеців" на сто тебе хочуть крутанути на бабки, де озвучена буквально вчора ціна на пару сотень грн більша. Директоре, Вас і клієнтів розводять! Правда і Ви мені впарили китайського підшипника (пізно побачив), хоча заявляти стопудово японія!!

Ответ

Доброго дня! Приносимо вибачення за непорозуміння, яке мало місце. Уточніть дату перебування на нашому СТО "Моторне ательє", модель машини - ми розглянемо цей випадок та дамо Вам відповідь!

Сайсамон на Fiat

Заменили подшипник до компресса кондиционера- нет спец инструмент - МОЛОТОК били чтобы запрессовать подшипник ! за демонтаж\монтаж оплатите отдельно которые сообщить вам после окончания работы - не согласовано с вам до выполнения работы.Ну понятно чтобы запрессовать надо снять но для снятия шкив на кондиционере место хватить со головой - а они полно разбирали авто ! Пускай скажи правильно или нет МОЛОТОК били чтобы запрессовать подшипник ?

Ответ

Здравствуйте Сайсамон! Мы уже Вам давали ответ на счет ремонта вашего авто! Квалифицированные специалисты нашего СТО, с большим опытом ремонта кондиционеров определили что для замены шкива на Вашем автомобили требуеться снятие компрессора, увы это не возможно без разборки авто.

Андрей на Vito 639

Ремонтировал автономку Вебаста. Запустили. Довольным поехал. Рекомендую.

юрий на ситроен

всем добрый день.оставлял на ремонт кондиционера ситроен джампи 2009года все сделали акуратно и оперативно по цене норма.доволен всем рекомендую .спасибо.Юра.

Оксана на FORD

Перетерся шланг кондиционера. Все сделали очень быстро и недорого. Большое спасибо!

Олег на Ауді А3

Швидко та якісно знайшли та усунули неполадки на моїй Ауді. Рекомендую.