Автосервис «КОЗАК-АВТО Bosch Car Service» в Ровно

+38 (067) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
8 отзывов
Адрес
Костопіль об'їзна дорога вул.Хутірська 10
Описание
Авторизована сервісна станція "Bosch Service" (Бош Сервіс) здійснює обслуговування автомобілів марок Mercedes, Audi, BMW, Volkswagen, Toyota, Lexus, SEAT, Skoda. Автосервіс оснащений обладнанням і оригінальними запчастинами Bosch. Команда станції — кваліфіковані спеціалісти, що пройшли базовий курс технічних тренінгів у навчальному центрі Bosch. У "Bosch Service" проводять діагностику і ремонт: бензинових та дизельних двигунів гальмівних систем ходової частини стартерів, генераторів електрообладнання обслуговування автокондиціонерів регулювання розвал-сходження коліс регулювання світла фар встановлення сигналізації, телефонних комплектів, систем комфорту Серед послуг автосервісу регламентне обслуговування автомобілів із заміною мастил, фільтрів, ременів, свічок запалювання, охолоджуючої і гальмівної рідин. Також сервісна станція займається продажем запчастин Bosch з подальшим обслуговуванням.

Отзывы к КОЗАК-АВТО Bosch Car Service

сергей на форд
2 года назад,
Увага всім!!!!!Ніхто не звертайтесь до них!!!Працюють одні трактористи!!!!Ціни просто жах!!!!А роботу навіть найлегшу виконати не можуть !!!!! Дуже поганий сервіс ще бошом назвались!!!ГАНЬБА!!!!
оля на форд
2 года назад,
Люди добрі!!!! Обходьте далеко це СТО ,Машину тримають вже місяць ,скло розбили ,нема спеціалістів ,деруть втридорога. Це дурдом якийсь.
Віталій на Citroen
2 года назад,
машина заїзджає, на боші її не можуть зробити, бо немає кваліфікрваних працівників. Потім машину переганяють на сусіднє СТО, там її роблять, а потім віддаюьб власнику із завищеною ціною за ремонт. Сервіс "роги та копита"
Саня на Ауди
2 года назад,
Зробили розвал і незатягнули болти шарової опори, результат через кілька днів немає ні розвалу ні сходження і гроші і час потрачені марно. Оце сервіс оце клас.
Саша на Фольцваген
2 года назад,
Авто пробуло три дні на сто. За цей час майстри незнайшли причину, чому авто працює несправно. На запитання що ж все таки не працює відповідали може то, а може це... .В результаті забрав авто в такому стані як і пригнав, тільки зря потратив час. СТО нераджу категорично, так як відсутні досвідчені майстри!!!
Андрій на citroen
2 года назад,
Я так зрозумів, що залишають лише негативні відгуки, тому напишу і собі. Був я на Боші декілька разів за попереднім записом, все робили доволі вчасно та якісно в зазначені терміни. Ціни вищі ніж в "гаражах", але є гарантіі на виконані роботи та документи на них. Поки що все влаштовує, буду звертатись і надалі.
Сергей на Спринтер
2 года назад,
Шарашкіна контора! Перший раз записувався: узгодили день час та майстра- приїхав виявилось, що я не записаний. Другий раз приїхав був записаний за майже два тижні на 9.00 (на передодні уточнив чи записаний і чи нема ніяких змін) чекав до 14.10 плюнув та забрався поїхав геть. Це не БОШ сервіс, а шарашкіна контора.
саша на фольцваген
3 года назад,
машина стоїть вже третій день,перших пів дня ніхто навіть недивився на другий день до обіду недивились,а до вечора знайшли причину,третій день до обіду ніхто нічого неробив,над ними треба стояти чи що
ответ
3 года назад
Олександр , Доброго Вам дня. Дякую Вам за Ваш відгук . Прошу Вас надати інформацію стосовно Вашого автомобіля : державний номерний знак , VIN (№ кузову) , ПІБ особи на яку зареєстрований транспортний засіб.
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play