Эвакуатор-Ровно

Адрес
г. Ровно, пр. Мира, 18
Сайт
evakuator.rv.ua
Описание

Примечания по работе: На дальние поездки 4 человека, комфорт, (СПАЛЬНИК) ТВ, DVD. Индивидуальный подход к каждому клиенту! Перевозка спец техники (от 1 до 6 тонн, L=7м, возможно перевозка 3 Авто) ЕКСПРЕСС-подача. Помощь после ДТП (весь спектр работ от А до Я) качество! РЕМОНТ-ТЕХ.УЗЛОВ всех типов. АВТОВЫКУП!!! Быстро, объективно....договоримся!

Тип работ
  • Эвакуаторы

16 отзывов

4.9
Андрій на Самохідний підйомник

Дуже вдячний за оперативне перевезення підйомника. Відразу видно справжніх спеціалістів своєї справи, знають як розкріпить, де зафіксувати щоб доставити спецтехніку цілою та неушкодженою. Рекомендую всім до співпраці. Щиро вдячний за послуги!

Андрій на Самохідний підйомник

Дякую за оперативне перевезення спецтехніки. Одразу видно спеціалістів своєї справи. Все на найвищому рівні. Рекомендую всім до співпраці. Щиро дякую за послуги!

Юрій на Mitsubishi Pajero Wagon

Доставили автомобіль з Рівного в Хмельницький без проблем і вчасно, дуже дякуємо за роботу!

Сергій на DACIA Solenza

Дуже дякую за допомогу. Швидко приїхали та прикурили розряджений акамулятор. Порадили хорошого майстра з обслуговуваня акамуляторів дуже дякую.

Ира на Mercedes

Спасибо огромное, в 21:00 трасса Киев -Ровно, быстро и очень оперативно, не дорого нас погрузили на эвакуатор и доставили на СТО. Отдельная благодарность водителю за то что посоветовал где остановиться на ночь в городе Ровно. По больше бы такого сервиса!

Николай на Рено

Всем рекомендую ! Приехали быстро и эвакуировали очень аккуратно. Помогли советом, видно что люди - профессионалы своего дела.

Ответ

Спасибо за отзыв ! Рады помощь. (Эвакуатор-Ровно)

Sasha на Audi q7

Дуже якісно та оперативно, всім рекомендую👌

Ответ

Спасибо за отзыв.(Эвакуатор-Ровно). Успехов

Андрей на Бмв м3

Дуже класний водій , швидко оперативно загрузив і зрузив машину,а саме головне ціна ! Найдешевше з усіх служб які поперезвонював

Ответ

Беха пускай ездит без поломок ! (Эвакуатор-Ровно AVT-SOS) Спасибо за отзив.

Марк на Еталон

Спасибо этой службе ! За эвакуацию битой маршрутки без колеса, и из кувета. Окуратно зделали полную погрузку и доставили на сервис.(в ночное время) Профи.. Рекомендую.! Цени посравнению с TIR -эвакуатор значительно дешевле. СПАСИБО.

Женя на Ауди а4

Дуже приємна людина, реклмендую звертатись не пожалієте!

Ответ

Дякую. Допоможем порадою и по телефону ! (Эвакуатор-Ровно)

Андрій на Mrecedes

Оперативно забрали машину з траси на СТО. Ціна адекватна. Дуже вдячний за якісну допомогу в складній для мене ситуації!

Іван на дачія логан

Пиїхали швидко без проволочки завантажили машину відвезли на СТО де хлопці в такому ж ритмі відремонтували машину. Дуже їм вдячний.

Ощадбанк на Toyota Camry

Отличная организация, быстро качественно и главное не дорого. Услуги предоставляются на высшем уровне. Отдельное спасибо Коток Виктору котрорый эвакуировал автомобиль в г. Корець на площадку "Ощадбанку"

Толік на Ranault Scenic

Вибачте з запізненням в місяць, хотів подякувати вашому сервісу! Мою пташечку з евакуатора просто на ремонт, "без черги" за 3 години одремонтували, і я продовжив свою подорож на Закарпаття. Дякую за незірвану відпустку!!!!