Автосервис «Бош Авто Сервис"Захід Авто"» в Ровно

+38 (067) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
1 отзыв
Адрес
Ровно, ул. Мельничная, 5
Описание
Авторизованная СТО Услуги: Комплексный набор услуг Бош Авто Сервис: * инспектирование и замена масла * техническое обслуживание (ТО) и ремонт * электрика/электронные системы * зажигание * система бензинового впрыска * система дизельного впрыска * обслуживание тормозной системы * шины, колёса, диски * автомобильные мультимедиа * заправка кондиционеров * системы отопления * все марки и все модели.

Отзывы к Бош Авто Сервис"Захід Авто"

ОЛЕКСАНДР на АУДІ А6 УНІВЕРСАЛ 2001Р
5 лет назад,
ХОЧУ ВИСЛОВИТИ ОБУРЕННЯ ВАШОЮ РОБОТОЮ. В СІЧНІ 2015РОКУ Я ДІАГНОСТУВАВ У ВАС АВТО - АУДІ А6 ЧОРНОГО КОЛЬОРУ 2001Р.В. МАЙСТЕР ВИКОНАВ РОБОТУ, Я РОЗРАХУВАВСЯ І ПОЇХАВ. Я ПО СВОЇЙ РОБОТІ ВІДПОВІДАЛЬНА ЛЮДИНА, ВСЕ РОБЛЮ НА ВІДМІННО! ТОМУ РОБОТУ МАЙСТРА НЕ ПЕРЕВІРЯВ, АДЖЕ БУВ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ЗРОБЛЕНО ЯКІСНО. ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, ВІДКРИВШИ КАПОТ- ПОБАЧИВ ПЛАСКОГУБЦІ НА МОТОРІ - БУВ ОШЕЛЕШЕНИЙ!!!!!! ПОТІМ ВИЯВИВ, ЩО ТРІСНУТА ПЛАСТМАСОВА ПОКРИШКА НА МОТОРІ ТА ЩЕ Й НЕ МОЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПІД МОЄЮ ПОКРИШКОЮ НЕ БУЛО ПАРОЛОНУ!!! А ПІСЛЯ ВАШОГО ОБЛУГОВУВАННЯ З"ЯВИВСЯ!!!????????????? ЗАМІНИЛИ!!!!! ТА НЕ ХВАТАЛО ЗАГЛУШОК ДО КРИШКИ!!!!!! ПІСЛЯ ВАШОГО СЕРВІСУ НА ІНШІ НЕ ЇЗДИВ І КАПОТ НЕ ВІДКРИВАВ. ТОМУ ПРИТЕНЗІЇ ЛИШЕ ДО ВАС!!!!!!! А ТАК, ЯК ПРОЙШОВ ЧАС, ТО Й НЕМАЄ ЯК ТІ ПРЕТЕНЗІЇ ПРЕД"ЯВЛЯТИ!!! Я ОБУРЕНИЙ!!!!!!!!! ТЕПЕР ВСІМ РАДЖУ НЕ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ВАС!!!!!!!!!!!!!!! ВРОДІ СЕРЙОЗНА ФІРМА, А ПРАЦЮЄТЕ .......... ЯКЩО Є КАМЕРИ В БОКСІ, ТО ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО. ІМ"Я МАЙСТРА НЕ ПАМ"ЯТАЮ.
Другие СТО поблизости
CarsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине