Styling-Studio

Адрес
г. Львов, ул Збыральна 6, Скныловский мост
Описание

Видалення вмятин без фарбування по Американській технології PDR.

Тип работ
  • Удаление вмятин без покраски

17 отзывов

4.6
Василь на Nissan Xtrail

Подяку Ігорю. Зробив вм'ятину на крилі, нічого не видно.

Олег на Опель інсігнія

Даром потрачений час.

Олег на Hiundai i30

Хлопчина молодець, роботу свою знає на відміно, повитягував, що навіть не можливо місце знайти, де були вмятини. Рекомендую!

Олексій на Lanos

Приїхав, за 20 хв порівняли машинку і вмятини як не було(це при тому, що в інших місцях розказували про 3-4 години роботи). Не дуже дешево таке задоволення , але - робота потребує оплати; - дешевше ніж в інших місцях, куди заїзджав; - роботу зробили одразу і при мені; - швидко і якісно Тож-таки рекомендую

Аня :) на Kia Carens

Дуже задоволена, що оперативно видалили вмятину, навіть не думала, що таке можливо, тому що вона була на ребрі жорсткості. Абсолютно немає жодного натяку, що там було пошкодження. Велике дякую майстру Ігорю, який є справжнім професіоналом і знайомство з яким принесло мені море позитивних емоцій. Рекомендую всім !!!

Олег на FORD FIESTA

Суперовий сервіс. Машина була з декількома замітними вм'ятинами. Пару годин роботи Ігора і машина була ідеальна, ніби з конвейєра тільки що зійшла. Рівень роботи фантастичний, а ціна приємно вразила. Дуже задоволений. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!

Андрій

Не серйозний майстер,халатно ставиться до роботи.НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Володимир на Kia-Rio-3

Вмятина кришки багажника на ребрі. Місце проблемне. Ігор взявся за це. Робота була виконана ... через 1 годину !!! БЕЗДОГАННО. РЕКОМЕНДУЮ.

Святослав на VW Golf 6

Хочу подякувати майстру Ігорю! Робота виконана на вищому рівні і в дуже короткий термін - 2 години. А також подякувати за шалену економію сімейного бюджету! В десять разів дешевше ніж в мене просили в інших майстернях. Робота виконана чітко і якісно. Раджу всім водіям, з подібними проблемами, звертатись до Ігоря - не пошкодуєте. І час не гайте на пошуки. Пом"яли - до Ігоря :)

Александр и Екатерина на Ford Fusion

Хочется поблагодарить мастера за прекрасно сделанную работу. Ударили багажник при выезде со двора, получили вмятину вокруг номера, и сам багажник стал закрываться только после сильного удара. Сначала прошлись по местным "спецам"-жестянщикам - те озвучили такую цену... плюс сам иди краску ищи и т.д. В итоге обратились в это СТО к Игорю, вечером позвонили - на утро было окно. В 10-30 отдали машину, и уже к 14 забрали - просто супер оперативность. Не зная, что там было повреждение - в жизни не догадаешься, никаких следов, а сам багажник теперь закрывается легким щелчком, даже легче, чем было до удара. По цене вышло где-то в 4 раза дешевле, чем нам ранее озвучивали спецы с кувалдой. Плюс бонусом, совершенно бесплатно, по собственной инициативе мастер припаял нам пластмассовую решетку на капоте, одно из креплений которой оторвалось уже и сам не помню когда. Большое спасибо за Вашу работу, Игорь! Смело рекомендую всем остальным.

Ответ

Александр и Екатерина, я вас благодарю, за то что отзвонились по поводу забытого инструмента, и за прекрасный отзыв. Спасибо! Удачи на дорогах!

Віталий Олександрович на BMW W60

Хочу віддати належну пошану,п. Ігору, майстру, який мене приемно вразив своею роботою. Я обїздив декілка майстрів з вдариним крилом, після ДТП, хтось казав міняти, хтось шпатлювати і малювати, на що я в принципі був погодився, Але сам майстер порадив попробувати звернутись до п. Ігора, що я і зробив, хочь і не надіявся, що з того щось вийде. Автомобіль залишив з ранку о 10.00 в 6.00 п. Ігор передзвонив і сказав що за годину мое авто буде готово. Коли я побачив свое крило, мені тяжко було повірити,Це якась фантастика!!! Я не зміг знайти хочь якусь ямку, якийсь заломчик на ребрах, чи пошкодження фарби, Та як я дуже люблю і жаную свій автомобіль, я був дуже вражений, Раджу при потребі п.Ігора як професіонала у своїй роботі. Дякую!

Ответ

Віталій Олександрович, дуже вдячній вам за приемний відгук, бережіть свій автомобіль, удачі вам!

Армен Ваганян на Ford Siesta

Хочу поделиться своим впечатлением о данном СТО.За день до продажи автомобиля, жена умудрилась возле "METRO" сделать небольшую вмятину--которая при продаже очень бы повлияла на цену.Позвонив по нескольких СТО-слышал только о очередях в два-три дня.Тесть порекомендовал мастера Игоря,который войдя в моё положение,сделал качественно роботу до вечера.На следующий день машина с успехом продалась!Хочется также отметить что у мастера имеется сертификат о пройденных курсах и его качественное отношение к своей работе.Игорёк ещё раз спасибо за твою работу.Рекомендую Всем.С уважением Армен.

Ответ

Армен и тебе спасибо за красивые рекомендации, всегда буду рад тебя видеть. И советую или жену на учить парковаться, или не сажать за руль перед продажей, Удачи тебе!

Віталік на Заз Сенс

Витягув Ігор три вм"ятини на даху, зробив все якісно і швидко. Дуже дякую за хорошу роботу, РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!!!

Ответ

Віталій дякую вам за гарний відгук, за мою роботу. З повагою Ігор

Віктор, на VW Caddy

Сьогодні забрав авто з сервісу куди звернувоя для витягування вмятини ( з ребром жорсткості ) на здній дверці (розпашонці). Основною причиною скористатись послугами саме сервісу даного типу було бажання зберегти заводське лако-фарбове покриття та уникнення таких робіт як шпаклювання, фарбування і ін, які як правило, залишаються помітними на фоні заводської покраски. Зранку залишив авто, вечером отримав. Рівень роботи, а також її вартість приємно вразили (морально був готовий на значно більшу суму). В разі потреби - рекомендую. Щиро вдячний.

Ответ

Віктор, дуже дякую за приемний відгук, бажаю вам не попадати у не приемні ситуаціЇ. З повагою Ігор.