STEERING GEARS

Hotline.Finance [CPS] UA
Адрес
Львів, вул. Зелена 408
Сайт
steering-gears.in.ua
Описание

Режим роботи : пн-пт:09:00-19:00 сб: 09:00-15:00 I. СТО 1. Слюсарські роботи (монтаж,демонтаж автозапчастин). - Діагностика автомобіля; - Ремонт ходової частини; - Заміна армотизатора; - Заміна ричагів(важилів); - Заміна рульового управління; - Заміна гальмівної системи; - Заміна щеплення,коробки передач; - Заміна мастил та рідин; 2. Електрик. - Комп'ютерна діагностика; - Ремонт або замінна електрообаднання автомобіля. - Заміна електрообладнання автомобіля; - Монтаж, демонтаж інтер’єру свлону (декору); - Пошук обриву та ремонт електро проводки автомобіля. II. Обладнання 1. Продаж екструдер для відновлення ричагів,шарових опор; 2. Навчання з експлуатації та використання екструдера. 3. Навчання з менеджменту та маркетенгу. III. Центр Регенерації 1. Обмінний фонд (склад готових відрегенерованих автозапчастин); 2. Відновлення ричагів, шарових опор(шарнірів); 3. Регенерація рульових рейов; 4. Регенерація насосів гудропідсилення керма ; 5. Регенерація форсунок; 6. Регенерація турбін; 7. Регенерація компресорів кондиціонерів; 8. Відновлення армотизаторів (газ-масло,масло); 9. Регенерація армотизаторів з пневно подушками; 10. Відновлення вбасто(автоновмне опалення у автомобіля); 11. Регенерація гальмівних супортів; 12. Регенерація паливних насосів високого тиску; 13. Відновлення маховиків; 14. Відновлення блоків управління ABC систем. IV.Магазин STEERING GEARS 1. Офіційний представник автомобільних мастил TEDEX; 2. Регенеровані автозапчастини: - Турбіни; - Насоси ГУР; - Ричагі; - Нові автозапчастини для всіх імпортних автомобілів та під замовлення; - Мастила; - Армотизатори; - Сайлентблоки; - Підшипники ступиць; - Розхідні матеріали; - Автохімія; - Автоаксесуари.

10 отзывов

2.8
Юрій

ПРОСТО ЖАХ!!! Міняв в них рульову рейку менше року назад (з так званою гарантією на півроку). Протягом перших півроку неоднаразово доводилось знов до них їздити бо щось протікало, кожен раз говорили, що це щось нове і не пов'язано з їх роботою. Звичайно ж кожен раз треба було оплачувати за роботу майстрів і масло. Коли майже пройшло півроку і рейка застучала, всіляко намагались "підрозказати" мені, що це моя вина і не гарантійний випадок. Все таки "поміняли" по гарантії, але як результат, ще не пройшло наступних півроку, а рейка знов потекла. Поїхав до нормальних майстрів і виявилось, що в мене стоїть не новий вал, як було обіцяно, а погано відшліфований наждачкою(!) старий, весь у нерівностях! Крім того при гарантійному ремонті треба було оплатити роботу їхнього СТО (бо це з їх слів зовсім інша фірма). Домовились, що вони мені компенсують половину вартості заміни, так до сих пір не віддали мені 700 грн і не беруть від мене трубку!!! Це так низько!!! Як результат, замість 250 дол я "попав" ледь не у двічі більше і змушений все за ними переробляти у нормальних майстрів. ТОМУ ЗАСТЕРІГАЮ НЕ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ЦИХ ХАЛТУРЩИКІВ, ЩЕ І НЕ ЧЕСНИХ НА РУКУ!!! P.S.: Це їх СТО окрема історія... ліньки писати, але одним словом: ОСТЕРІГАЙТЕСЬ!

Феликс Эдмундович на Ford focus

Заказал рулевую рейку б/у на Steering Gears, типа, востановлена по цене 230 $,+ пересылка в другой город+затраты на своём СТО на снять-поставить ну думаю закажу, и что получил- при реставрации- при реставрации «специалист» Streering даже не соизволил выставить метки из-за чего при установке рулевое колесо далеко не ровно (на пол оборота) пришлось снемать руль с подушкой и хоть как-то поправить эту проблемку, но это мелочи, а то что рейка застучала на третий день-это конечно меня потрясло+с самого начала в нейтральном положении руля при повороте вправо было такое ошущение что что-то куда-то упираеться при этом был неприятный характерный звук и рейка типа круто отрестоврирована была покрашена по нагарам масла, короче полный фарш. Вся эта история обошлась мне в 7400 поэтому ребятки делайте выводы. А ещё самое главное, меня настойчиво просили переслать им мою старую рейку, она у меня под востановление не пригодна, на что это никак их не смутила-типа высылай, я принципиально этого не сделал только из за того что моя родная не попала к такому же как я за 230$ с такой же головной болью... Категорически не рекомендую!!!!!!!

Павел на Toyota camry

Партнерські відносини -не рекомендую

Ігор на BMW 330CI

Робив заміну реставрованої рейки на цьому сервісі. Реставровану рейку успішно замінили. Через ~тиждень почались стуки і т.д., я попросив виправити проблему. Виявилось, що реставрована рейка таки несправна, обіцяли безкоштовно замінити, чомусь строк назвали аж тиждень. Вже 10 день моє авто в них і кожен день я чую якісь відговорки, чому ще не готова, навіть без пояснення причин. Категорично не рекомендую

Павло Валерійович на mercedes

Міняв у вересні рульову рейку, ще запропонували зробити полірування кузову з захисним покриттям. Зроблено все на найвищому рівні, видно що працюють професіонали які знають та люблять свою роботу.Рекомендую усім, тепер обслуговуюсь тільки на "steering gears"

Богдан на форд

Дзвонив чотири рази для для діагностики та подальшого ремонту рульового вала. То подзвоніть з понеділка, то у вівторок зранку. В кінцевому результаті, отримав відповідь - я передзвоню вам через 10 хв. як буду на роботі. Уже третій день чекаю дзвінка :) Виходить для сервісу потенційні клієнти не важливі.

Артём на Volkswagen golf Gti

Всем привет! Сегодня решил помыть двигатель. Обратился к ребятам по етому поводу,решил мыть паром. Что сказать после мойки двигатель неузнал) всё зделано круто как и обещал Олег. Я доволен. Спасибо ребятам. Рекомендую!

Володимир на Mercedes e220

Заїхав випадково на це СТО, гарно вражений. Хлопці з досвідом, чисті, охайні, вічливі. Також на тереторії є ще два бокса(інші майстри, не їхні), можна порівняти сервіс з "гаражом".

Тарас на Q7

Всім привіт. Побував сьогодні на даному СТО, приємно вражений. Майстри чемні та гарно(чисто вдягненні). Так, як вони мспеціалізуються на відновленях деталей я приїхав з приводу кермової рейки( на СТО де я раніше обслуговувався з приводу стуку в кермовій системі сказали що пора міняти рейку) Хлпці зробили діагностику, провірили рідину в баці ГУРу. після чого зробили діагностику всієї ходової і виявилось що в мене просто напросто шарова на поперечному ричагу вже прийшла в негоднісь і потрібно було заміниити втулки стабілізатора. Ричаг відреставрували, сайлентблоки поміняли і втулки. все зайняло 3 години часу. Поки ремонтом я задоволений, нарікань нема. Відношення до клієнта мене здивувало. ( бо всі чемні) . РЕКОМЕНДУЮ

Назар на бмв

Доброго дня звернувся на дане СТО по питанню заміни гідропідсилювача керма купив для цього всі необхідні деталі насос,кронштейн,шланги,ремінь,болти також потрібно було висверлити болт для кріплення бо він був зламаний в корпусі двигуна. Попередньо домовившись за ціну 200-400грн знайомий загнав авто на ремонт я не мав можливості бо знаходився за межами Львова.За деякий час до мене телефонують з даного СТО з проблемою,що вони не можуть встановити насос бо він не підходить пояснивши їм в телефонному режимі що і як потрібно зробити працівники з тяжким трудом встановили насос піднявши ціну за роботу 600грн я погодився і попросив повноцінно закінчити роботу.Коли знайомий приїхав забирати автомобіль було виявлено: шланги не замінені,ремінь не замінений бо вони не вміють його натягувати система не прокачана працівники даного СТО пояснюють це все тим, що з ними ніхто про такі роботи не домовлявся.