Радіатор-люкс

Адрес
Львів, вул. Кн.Ольги 74а
Опис

Ремонт алюмінієвих, латунних, мідних радіаторів; ремонт радіаторів кондиціонера, трубок; ремонт інтеркуллерів; ремонт та заміна пластикових частин радіатора; пайка та ремонт пластикових бамперів.

12 відгуків

4.2
Андрій на Тойота

Суперовий дядько! Без питань і затримок взяв на в роботу мій радіатор і хоча ремонту, як виявилось згодом, він не підлягав (були великі тріщини в основі) не взяв не копійки, навіть "на каву". Рекомендую всім!

Михайло на BMW

Вентилятор протер на радіаторі 7 трубочок(навіть не просто а розірвав) ближче до обіду відвіз машину,вже вечером забрав машину. Задоволений роботою майстрів на всі 100%.Приємні люди і хороші спеціалісти))

Максим на Audi

Після ДТП порвало трубки підключення кондюка і радіатор охолодження. Думав купляти новий або б/у. Але перед тим заїхав поговорити чи реально зремонтувати. Залишив, через день забрав.( Зремонтовані, провірені, зекономив).

Ігор на КІА

Тріснув пластиковий патрубок на радіаторі. По колу запаяли, вставили в середину трубку. За годину забрав радіатор. Дуже задоволений. ( цікавився на інших СТО, казали міняти бачок радіатора, а це дорого).

Адріан на Audi A4

Був удар знизу. Витік тосол з системи, капало масло з мотору. Приїхав до хлопців, підняли на підйомнику, оприділили поломку (тріщина в піддоні і зняли радіатор охолодження). За пів дня зробили (заварили піддон, зремонтували радіатор, залили тосол, масло). Старі майстри і все роблять. Задоволений раджу.

Константин на Ваз 21013

Телефонував щойно, чи паяють радіатор пічки салона. Відповіли, що ні. Другий номер лайф по за зоною. Зробіть будть ласка уточнення по марках авто, радіатори яких ви не ремонтуєте

Олександр на Джип Компас

Знаходиться СТО в гаражі. На одному розбирають на іншому ремонтують. Розбирали та збирали охайно та професійно. Як ремонтували радіатор не бачив. Але нічого вже не тече з нього. Я задоволений. Рекомендую.

Андрій на audi a6

хлопці знають свою роботу,приїхав ,зняли радіатор, знайшли поломку ,зробили все скоро та якісно,приємно з такими працювати ,ціни помірні,пацанам респект!

Андрій на Mitsubishi Galant

Протікав радіатор між пласмасою і трубками. До вечора зробили. Ціна помірна, задоволений.

Олег на Mercedes Vito

Дуже задоволений. Приїхав (зняли, провірили, запаяли трубочки). Через 2 год поїхав. Недорого.

сергій на шевроле еванда

можливо і знає свою роботу але в моєму випадку безрезультатно (заклеїв верхню пластикову частину радіатора-через годину знову начало текти). висновок-гроші на вітер.

Артем на Transportert T4

Знаходиться у гаражному кооперативi, чоловiк свою роботу знаэ, робить добре та не дорого.