На ходу

Адрес
Львов, вул. Зелена, 115 А
Сайт
www.nahodu.lviv.ua
Описание

Розвал-сходження Заміна і ремонт ходової частини (передня підвіска) заміна амортизаторів заміна передньої ступиці заміна рульової рейки заміна стійки і втулки стабілазатора заміна сайлент блока ричала заміна ричага та інше Заміна і ремонт ходової частини (задня підвіска) заміна амортизатора заміна пружини заміна заднього моста заміна реактивної тяги заміна підшипника пів осі та інше Ремонт двигуна і КПП заміна ременів промивка двигуна заміна масла заміна фільтрів заміна радіатора мотора заміна бензонасоса заміна комплекту зчеплення заміна елементів вихлопної системи та інше Обслуговування інжекторів промивка інжектров ультразвуком Заміна та ремонт гальмівної частини прокачування гальмівної системи заміна гальмівних колодок заміна гальмівної рідини

Тип работ
  • Диагностика ходовой
  • Локальная покраска
  • Покраска
  • Полировка стёкол
  • Ремонт двигателя

37 отзывов

3.9
Антон

Не правдиве оголошення. Вказано , що є ремонт КП , а телефонуєш і одразу мороз.

Павел на VW T4

Сказати що це СТО погане- це нічого не сказати!!!! Майстри постійно пяні, ціни високі, стартер на VW T4 знімали 2години. Не було можливості слідкувати за встановленням стартера, то забули поставити захист двигуна!!!! ЗАХИСТ ДВИГУНА не прикрутити якийсь гвинт забули а захист який десь має 1*1метр. Крім того після цього модного сервісу почало десь коротити і садить мені акумулятор. Маєте багато грошей і нервів їдьте на СТО "НАХоду"

Євген

Подзвонив запитатись скільки коштує фарбування 1-го елемента з моєю фарбою і лаком, на що почув хамську відповідь "рахуйте тоді і наждак і т.д." і кинулии трубку не давши сказати ні слова. Зразу пробував дозвонитись і дізнатись чому у них така хамська реакція на людину яка вже має свою фарбу і сказати свої аргументи. Звонив раз 5 ніхто не брав трубку з мого номера. Перед ними дзвонив на інші сервіси всюди казали вартість за роботу, в яку само собою (я думаю враховували наждак) і не казали "ви ще наждак порахуйте" сказавши "допобачення" і кинувши трубку. Не думаю що справжні професіонали мають таке відношення до потенційних клієнтів.

Сергей на MB VITO

Были во Львове с семьей два дня. Машина захандрила , нашел ребят по отзывам в интернете. Сами нашли запчасти и оперативно заменили, выходные не испортили. Благодарю.

Ирина и Игорь на Опель

Были на рождественские праздники во Львове. Печка в машине вышла из строя. Заехали к ребятам, оставили машину. Они сами печь купили, установили, диагностику машины провели. В целом , мы довольны работой.Во Львове очень отзывчивые люди. Очень рады что, поехали на машине в тепле и в отличном настроение в родной Чернигов!Советуем обращаться в это СТО!

Олександр на Мерседес

Хлопці там толкові. Вся моя родина завжди ремонтує в них машини. Ніколи не підводили.

Александр на Nissan Micra

Все сделали отлично и быстро. Рекомендую. У меня лопнула пружина на Ниссане Микра, когда был проездом во ЛЬвове. В понедельник утром набрал, договорился, что когда из Киева приедет пружина часа в три поменяют. Приехала пружина, созвонился приехал, без очереди взяли машину в работу, все поменяли. Взяли недорого, я уточнил у ребят в Киеве диапазон. попал чуть выше нижнего уровня.

Павло на ягуар xj300

привіз зачистити трохи ржі на днищі, в процесі виявилось що є дирка, треба варити. вроді все гарно зробили, заварили, замовілили, притензій не маю.

Михайло на Mercedes -BENZ –S 320

Відверто кажучі, я дуже здивований поганими відгуками. Я вже цих хлопців знаю біля року. Проблем не виникало. На минулому тиждні був в них- полагодили двигун. Майстер в них супер- руки золоті. В нас в країні ідеальних СТО не має- навіть із заводу виходять неідеальні екземпляри. Я буваю за кордоном часто- так там "відремонтовані машини" -зовсім в колір не попадають.Головне іржу зняти та замалювати.

Андрій на Renault Kangoo

Робив в них потовчену дверку,стійку між лобовим і дверкою,крило і дзеркало.На перший погляд зробили добре,в колір попали ідеально(чорний металік),але з часом штукаурка на дверях просіла і появились знов невеликі вмятини+аж потім замітив - заляпали грунтом ВСЮ МАШИНУ!Незнаю як так можна було вмудритись,але на капоті видно де було заклеїно малярною лєнтою (пів капота чорний,пів заляпано бежевими цятками+весь дах в них).Ше верх дверки весь в якомусь рельєфі ніби до мокрої фарби шось притулили і дзеркало яке помалювали вмудрились тріснути(сам вкладиш),принаймні це я замітив відразу,і мені його замінили...Правда замінили дуже класно - вирізали таке саме по формі з якогось домашнього дзеркала і тупо приклеїли поверх,так шо випуклісь в дзеркалах поолучалась різна і підігрів відповідно в тому дзеркалі непрацював!Ціну заламали високу,НЕРЕКОМЕНДУЮ!НЕЗАДОВОЛЕНИЙ!

Саша на Таврия

Приехал починить машину мне не понравилось выпившые мастера это большой минус после ремонта машина проехала 30км и на ходу сломалась, попал на деньги вот и все

Сергей на Мерседес

Был проездом во Львове. Обратился к ребятам в СТО . По ходовой и по электрике разобрались быстро.Устранили поломку. Очень признателен.Желаю Вам ребята по-больше клиентов!

Юрій на Хюндай Акцент

Машину не ремонтував, проте домовлявся про ремонт. Пан Леонід пообіцяв прийняти авто в зазначений час, проте не з"явився. На телефонний дзвінок відповів, що буде за 3-4 хв, але приїхав за 15 хв. Можливо дехто скаже, що такого 15 хв, але ми ж домовлялись! В кожного є свої плани, і кожен повинен поважати плани інших людей! Зважаючи на кількість Ваших клієнтів, а їх не густо, Ви, мали б цінувати кожного клієнта. Дякую,

Роман на мерседес

Посоветовал друг это СТО - нормальное вполне... Развал-схождение делали, справились на пять, еще и по-людски объяснили, что у меня было не так и что нужно подкупить и заменить. Даже некоторые запчасти предложили сами купить - обошлось дешевле чем в магазине. Цена у них нормальная, реальная. Все как для людей.