Автосервис «Мактранс» в Львове

+38 (096) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
5 отзывов
Адрес
Львов, ул. Хлебная, 4
Сайт
Описание
Понедельник-Суббота с 9:00 до 18:00 Выходной: воскресенье

Отзывы к Мактранс

Hooligan на Ауді q5
год назад,
Оцінка не 1 зірочка, а нуль повний!!! 10 хвилин оцінки авто на відстані, підключили діагностичний блок за 200грн. З телефону подивився на помилки і все! Вердикт — ми таких автоматів не робимо, давай 300 грн. За 10 хв. роботи?!
Тарас на Рено
2 года назад,
Культура спілкування - абсолютний 0. Що би не сталось з вашою коробкою - оминайте цей «сервіс» десятою дорогою. «Машина або їде, або не їде, це вже не наші проблеми, але за заміну 150$ плати» Спочатку цей «майстер» сказав яку коробку брати, потім, коли коробка не підійшла - «я не я і хата не моя». «Я тобі не зобов‘язаний консультації давати» і т.п.. «їдь на свій сервіс - вони мають бази і все скажуть» - це вже відповідь його після першої поради яку взяти коробку, і вже взяв. Тому: не хочете влетіти в гроші і ще й зіпсувати собі нерви з тим «примітивізмом», оминайте їх настільки далеко, наскільки буде можливим.
Олег на Ауді
2 года назад,
Не знаю як роблять але розводять на гроші однозначно
Олег на audi
3 года назад,
Барани повні!!!розмов багато толку...після того як цілий місяць возилися з машиною довелося відвезти на інший сервіс.там зробили за 3 дня...
ответ
3 года назад
напишите гос. номер вашей машины.
Юрий на Форд
3 года назад,
Я надіюсь майбутнього в цього сервісу немає, після ремонту АКПП я незадоволений.Постійно тече масло з коробки.На третій раз нарешті зробили , і то на диво попався давній знайомий , Микола, у якого я раніше обслуговував Форд. А власнику Павлу я хочу сказати одне- досить лапшу вішати на вуха!!Займися краще роботою , а не кубітами!
Другие СТО поблизости
CarsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине