Автосервис «ІП "АІС-Захід"» в Львове

Рейтинг
Адрес
Львов, вул. Стрийська, 202
Описание
* Провдимо ТО і потчний ремонт автомобілів і агрегатів ВАЗ,ГАЗ,УАЗ,ІЖ,FAW.GEELY.SsangYong.MG.CHANA BENNI та інших -компютерна діагностика -встановлення додаткового обладнання -розвал-сходження -антикорозійна обробка -встановлення ГБО -заправка та антибактеріальна очистка кондиціонера -продаж запчастин

10 отзывов

22 дня назад
Завіз на регуліровку клапанів на АІС сервіс свою Geely Emgrand EC7, забрав машину після ремонту всім задоволений, мотор почав працювати як новий, збільшилась тяга дуже відчутньо і знизився розхід палива. Також хлопці по моєму проханню поміняли шланг омивача скла. Все зроблено професійно, також приємні в спілкуванні, не хами як в декотрих майстернях це часто буває. Впринципі робота не набагато дорожча ніж в звичайних майстернях за винятком що добавляється ПДВ до роботи і запчастини оригінальні. Загалом склалось враження що ці машини краще ремонтувати там а не в майстрів які перший раз їх в очі бачать.
6 месяцев назад
Придбав автомобіль Ссанг Йонг Корандо на АІС у 2013 році.З того ж часу проходжу на СТО АІС Захід технічне обслуговування автомобіля.Сервіс на високому рівні.Обслуговування виконується завжди якісно роботи виконуються вчасно .Директор та адміністрація при виникненні проблем завжди готові прийти на допомогу .Дякую за якісний сервіс!!!
9 месяцев назад
Обслуговуємо автомобіль тут, оскільки купляли його на АІСі в Хмельницьку. Автомобілем як і обслуговуванням задоволені. Їздимо вже 8 років. Пропонували зробити обмін на новий, новий не потребуємо, оскільки наш Корандо повністю нас влаштовує. Чоловікові подобається Рекстон з мотором 2,2, в них є з мотором 2,0. Коли появиться з обємом 2,2, нам подзвонять, можливо обміняємо.
9 месяцев назад
Мне, ОЧЕНЬ понравился сервис АИС во Львове! Поломался на трассе Киев-ЧОП, в 3-х км от Львова. Позвонил в АИС, девушка записала мой моб. через минуты 3 перезвонили, уточнили мое место остановки. Уже через 40 минут, я пил кофе на СТО АИС во Львове, еще через час, уехал на Мукачево! С моим автомобилем все ок, сделали на совесть! Спасибо большое! РЕКОМЕНДУЮ.
год назад
СТО АІС у Львові РЕКОМЕНДУЮ. Обслугову свій автомобіль на цій станції. А також встановлювала в них ГБО. Мені тут дуже подобається і ціни і швидкість і якість. Маленька незручність -завжди присутня черга, тому попередньо бажанно записуватись. Але, раз черга- значить хороше СТО!
год назад
На цьому СТО мій батько обслуговує свою Волгу, я обслуговував свій попередній автомобіль Geely Emgrand, зараз обслуговую SsangYong KORANDO. Задоволений і автоцентром вцілому і СТО зокрема. Роботи виконують якісно ішвидко. Один момент - завжди потрібно записуватися десь за днів 7-8 наперед, бо є черга, але їжджу тільки сюди.
год назад
Ехали с женой отдыхать в горы на мартовские праздники. Что-то начало постукивать в машине, потому не дожидаясь окончания поездки, да бы на перевалах в горах ничего не случилось, решил заехать на СТО АИС во Львове. Станция конечно не большая, пришлось час подождать, так как были машины по записи. Но, если ты с людьми по доброму - объяснил, попросил, то они пойдут тебе на встречу. Посмотрели, неполадку устранили. Все быстро и не дорого. Если вы во Львове и у вас проблемы с автомобилем, можете смело обращаться на СТО АИСа. Я лично остался доволен их работой. Молодцы, респект. Советую.
год назад
Обслуговую свою машину на СТО АІС у Львові. В 2013 році придбала Geely LC, через місяць встановила ГБО - Юра (електрик) велике дякую за швидку, якісну і надійну роботу! Все подобається. Проблем ні з роботою ні з запчастинами абсолютно нема! Страхую авто теж на АІС у Львові. Молодці! Гарна команда. Так тримати!
год назад
Купляла свій автомобіль СсангЙонг Корандо в АІС і обслуговую вже 6 років на СТО АІС у Львові на Стрийській. Сервісом абсолютно і цілком задоволена! Хлопці працюють совісно і якісно. Окреме спасибі директору пану Валентину. Не було місця для термінового запису на ремонт, якраз директор був в приймальній СТО і допоміг з записом в той же день!
год назад
Не раджу. Категорично. Кому є час почитати далі, така причина.... Домовився здійснити трейд-ін. Так як кантора тільки у Львові, прийшлося їхати 300 км ( з Чернівців). Приїхав із запізненням на 20 хв. Заходжу, сидять 4 жлобовидні мужлани і кажуть, що я запізнився і на мене нема часу і всі зайняті. Як не як, кажуть, - чекай. Підїхав авто до дверей і тут виходить чоловік і каже, що авто грязне і вони не будуть дивитися. Що йому було казати після 4 год їзди і температурі -12..! Подзвонив на гарячу лінію. Якась дівчина завірила, що все вирішить і передзвонить через 10 хв. Так і чекаю до цього часу. Прочекав півгодини і поїхав назад. От і думайте, чи варто звязуватися з такою кАнторкою!!!!?

СТО поблизости

СТО
Стрийська, 202 ( За Скайпарком, на території стоянки)
3 отзыва
АвтоцентрТД
Львів, вул.Трускавецька
7 отзывов
Радар-сервис
Львов, ул. Стрыйская, 350
АНАСТАСІЯ
г. Львов, ул. Стрыйская
Бош Авто Сервіс "112 Україна"
Львов, ул. Академика Пидстрыгача, 6
78 отзывов
Автомайстерня "У Степана"
Львов, Стрийская 47
FITING ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО
Львів, Максимовича 11
26 отзывов
АвтоZона
м. Львів вул. Хуторівка 2
5 отзывов
АТЛ Львов
Львов, ул. Научная 2Б
12 отзывов