Бош Авто Сервіс "Авторитм"

Адрес
Львов, ул. Кордуби, 5
Сайт
avtorytm.com.ua
Описание

Діагностика автомобіля Ремонт ходової Заміна фільтрів Заміна ремнів Заправка кондиціонера Геометрія коліс Мийка Регулювання світла фар Ремонт двигуна Ремонт паливної апаратури Ремонт електрообладнання

Тип работ
  • Автозвук
  • Автоэлектрика
  • Адаптация электронных систем
  • Антибактериальная обработка кондиционеров
  • Балансировка и шиномонтаж

24 отзыва

4.3
Євген на Renault Megane

Відвідав дане СТО на мегані 3 з проблемою нерівномірної роботи двигуна! Провели діагностику дали пораду перевірити паливну апаратуру на спеціальному обладнанні я був здивований оскільки замінив форсунки на нові 100км перед візитом до них борячись з цим дефектом! Я погодився. Після перевірки сказали що форсунки не справні я не повірив оскільки після заміни форсунок перших 50км все було ок... Проте хлопці пояснили що такі роботи проводяться комплексно з ревізією всієї системи насос бак і так дальше я поскрипів зубами але погодився оскільки я вже витратив 1200$на форсунки і як виявилось без результатно!!! ремонт тривав 4 робочі дні після дзвінка менеджера я приїхав і забрав своє авто яке працює повністю коректно вже 5тис км тобто мораль мабуть така ... СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ так було і зі мною... а сприводу хамства про яке читав у відгуках нижче важко прокоментувати оскільки до мене віднеслися надзвичайно лояльно без натяку на не порозуміння по коштах відхилення були ті які і сппогнузовали спочтку. Дане СТО РЕКОМЕНДУЮ оскільки хлопці правельно ставляться до роботи якби так зробили і на попередньому 1200$в мене б залишилася.... А люди бувають різні я думаю що ніхто з тих кому щось не підійшло не підходив до представників даного сервісу з довідкою від психіатра і підтвердженням того що він адекватний член суспільства і може правельно сприйняти донесену до нього операцію......

Ярослав на Каддік

Робив діагностику форсунок. В результаті хлопці запропонували ремонт і роботи по усуненню причин поломки. Якісно і в обговорені терміни. Розхід палива зменшився. Чудово.

Михайло на Mercedes

Користувалися послугами діагностики стану авто перед купівлею . Дуже вразила професійність працівників та їх привітне ставлення до клієнтів . Надалі будемо їхніми клієнтами і радитимемо іншим.

Роман на Mercedes

Ну що ж друзі відносно даного сервісу які називають себе Бош автосервіс ставлю таку оцінку як дуже низьку по відношенню до клієнта а саме не вміння вислухати клієнта неузгодження вартості проведених робіт та та з запчастин. Було домовлено про комп'ютерну діагностику а також визначено попередньою вартість одну new кінцевому випадку не подавши що будемо робити і що замінити можна поставити свої запчастини виставити зовсім іншу суму. Даючи запитання керівнику даного автосервісу тому що в менеджер або боїться бути присутнім при розмові або за все тільки відповідає директор можна все стихнути на коронавірус і режим карантину але ми не живемо в кам'яному віці існує viber WhatsApp messenger skype електронна пошта де можна враховуючи карантин і не маючи змоги клієнту бути присутнім на сервісі під час проведення будь-яких робіт Суть даного звернення полягає в тому що будьте обережні з цим сервісом не завжди вам скажуть кінцеву ціну ремонту А коли ви будете забирати своє авто я не впевнений що ви будете задоволені Є ще один момент коли відмовляєшся від автосервісу it проведених робіт суть така що авто приїхало з проблемою авто вимушене покинути даний автосервіс ви не будете знати що з ним робили Раджу обходить цей автосервіс дуже далекою дорогою Відносно даного питання буду звертатися офіційно Бош не рекомендую!!! суть така що авто приїхала з проблемою і буду змушений звертатися на інший сервіс

Марина Собик на Порш каен

Работают без ошибок. Молодцы.

Кирил на BMW

Компетентные консультанты. Профессиональные мастера

Паша на Рено

РЕКОМЕНДУЮ!!!

Виталий на Мерседес

Обслуживаю свой Мерседес уже 2 года. То, что делают с автомобилем - детально объясняют и советуют. Всем доволен.

Михайло на мазда

добрий день. Звернувся у сервіс по присигі що авто глохло((.... ніодин сервіс не міг назвати причини. Декотрі сервіси в повний автомат боялись лізти. Приїхав на Кордуби, відповіли що за тиждень дадуть результат. Пройшло 3 дні, мені передзвонили і поремонтували авто. Молодці-Професіонали. П.С: була проблема по електриці. Рекомендую і буду рекомендувати даний сервіс!!!

Ответ

Дякуєм за відгук

Олег Струк на Форльксваген

Чекав на візит до цього сервісу тиждень. Але воно цього варте. Авто зробили в погоджені терміни. Все СУПЕР!!! Дякую кваліфікованому персоналу даного автосервісу.

Максим на Форд Едж

Были проблемы с электроникой. Приняли. Быстро определили и устранили проблему. Спасибо за качественный сервис.

Vasyl на Mazda 6, Diesel

Внаслідок мінусової температури автомобіль перестав заводитись. Здійснив декілька дзвінків на запис до різних СТО проте вже на початках розмови чув відмову або небажання братися за ремонт в силу дизельного агрегату двигуна. За рекомендацією звернувся до BOSH Авторитм на Кордуби 5, почувши відповідь у вигляді: "Ми Вас приймемо у будь який момент в межах робочих годин". Здійснив виклик евакуатора у зручний для себе момент та завіз авто. Автомобіль перебував на ремонті протягом 2-х робочих днів під час яких здійснили: 1) локалізацію проблеми "А/М не заводиться" 2) усунення проблеми (безпосередньо повідомивши про перелік робіт та їхню вартість). Після завершення вищезгаданих робіт зателефонував менеджер, повідомивши мене про можливість забрати автомобіль. Така можливість випала на понеділок, проте повідомили, що можу забрати авто у СУБОТУ в межах першої половони дня. У підсумку хочу підкреслити, що даний відгук був залишенеий з метою надання об"єктивної та аргументованої оцінки роботи даного СТО з послідовністю подій, які відбувались внаслідок співпраці з даних сервісом. Також слід зазначити, що кожного разу, спілкуючись з представниками сервісу, полеміка проходила у вигляді конструктивного діалогу: "Локалізовано. Вартість робіт та дозвіл на виконання робіт та повна підтримка зв"язку на протязі усього часу перебування на СТО". Матеріальна складова, на мою думку не могла бути використана, і буде вважатися суб"єктивною думкою, оскільки кожний окремий випадок має свою вартісну оцінку. Недолік - це відсутність окремого веб-сайту, який надав би можливість отримати різного роду інформацію та можливість пошуку даного сервісу. (ЗВЕРНУВСЯ ДО СЕРВІСУ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ)

Ответ

Дякуємо за відгук. На рахунок зауваження по веб-сайту - в даний момент працюємо над розробкою і запуском сайту.

Саша на Таурег

Сучасний автосервіс. Персонал люб‘язний. Механіки зі знанням своєї справи. Попав на цей автосервіс випадково (проїжджав транзитом м.Львів), швидко зробили діагностику і ліквідували несправність. Дякую. Саша таурег.

Володя на MB Sprinter

Кваліфікований персонал