АвтоZона

Адрес
м. Львів вул. Хуторівка 2
Опис

Перелік робіт - Діагностика та ремонт двигунів - Обслуговування та ремонт КПП та АКПП - Діагностика та ремонт ходової і підвіски автомобіля, балок задньої підвіски - Діагностика та ремонт електрообладнання - Діагностика та очистка інжекторних систем - Діагностика та ремонт кермових механізмів та систем гідропідсилення керма - Діагностика гальмівної системи, проточка гальмівних дисків - Встановлення електронних та механічних протиугінних засобів - Інші супутні роботи Графік роботи: пн.-пт. 9,00-18,00 год.

Марки
  • Audi
  • BMW
  • Chevrolet
  • Citroen
  • Dacia

8 відгуків

4
Тарас на Рено Лагуна

Доброго дня. Ви ремонт коробки АКПП Рено лагуни 2 робите?

9.30 на WV Passat B6

Молодці. Оперативно працюють, нюанси узгоджюють, запчепстини на місці. Добре розяснили питання які мене цікавили по автомобілю. Адекватні ціни.

Андрій на Неважно

Не рекомендую.Годують годинами щоб зачекати.Цілий день машину робили,а як приїхав навіть і не брались до неї близько.

Мика

отлично ребята работают

Павло на Аудіо А4

Ремонтував двигун Аудіо А4 2.5. Роботою задоволений, про всі варіанти попереджали, дуже ретельно відносяться до роботи. Ціни на запчастини узгоджували постійно в процесі ремонту. 1200км. все ок. Рекомендую.

Олег на Fiorino

Подзвонив, домовився про час. (попередньо уточнив ціну робіт ~1500 +- 100 грн). Приїхав поміняти мотор і заміряти компресію. На вулиці хлопці сказали не менше як 100$ за роботу. Виявляється хлопці роблять двигуни, а от компресію заміряти не вміють. Купив на базарі компресіометр, знайшли іншу причину неможливості цього завдання - свічка захована за інжектором, вороток ніяк не вивернуть аби витягти свічку. Причому компресіометр витягнули з інструментів такий самий що і прийшлось мені купити. Після того як поставили мотор виявляється робота ~5000 грн (~150$). Менеджер ще якесь масло в коробці додав, за яке мені ні словом не сказали під час роботи і не знаю чи навіть зробили то(щупа на коробці нема аби перевірити). Висновок, роботу треба переробляти, знову лізти до колектора аби заміряти компресію. Ніхто за таку фігню не вибачився аби виправити ситуацію. Повна байдужість до того аби виконати початкові умови, менеджер який бере гроші не відповідає ні за що, і до хлопців претензій не поставиш, вони не беруть відповідальності на себе. Єдиний плюс зробили у адекватні терміни (2 дні). І величезний мінус - це повне не розуміння менеджера про розцінки робіт.

Відповідь

Дякуємо за критику в нашу сторону. Вибачте що не заміряли Вам компресію. Переставляли все навісне з Вашого двигуна + ремінь ГРМ з помпою, міняли масло з промивкою двигуна, міняли сальники півосей (текли і на заміну Ви давали згоду) і масло КПП оскільки те що було залите не можна назвати маслом і було його там аж 0,7літра (норма 2 л.,щупа в тих КПП немає) Вибачте що зробили Вам авто але не заміряли компресію. Дякуємо за критику (менеджера звільнимо), будемо виправлятись. Дякуємо за коментар.

Любомир на Пежо Партнер

Робив тут ремонт дизельного двигуна Пежо Партнер 1.9. Роботою дуже задоволений. Ціни цілком прийнятні, запчастини шукали і привозили самі, постійно попереджували про виявлені пошкодження, а також узгоджували ціну і термін виконання. В останній день ремонту затримались до 22.00 щоб віддати машину, Після ремонту відразу проїхав 2000 км, все працює добре.

Юра на Рено Лагуна 2

Потрапив до них випадково, міняли прокладку головки блоку. З діагностикою та шліфовкою все зайняло 3 дні. Присутнім не був та роботою задоволений, все працює чудово. Запчастини діставали самі. Адекватні ціни, та майстри.