Автосервіс "У СЕМЕНА"

Ukasko [CPS] UA
Адрес
м.Львів, вул. Повітряна 1б
Описание

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ, Sprinter та LT ЗАМІНА МАСЛА РЕСТАВРАЦІЯ шарових опор,рульовиг тяг та наконечників легкових і вантажних автомобілів ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

2 отзыва

Артем на форд

на телефоні дуже зухвалий неприємний в спілкуванні "дід", по телефону ціни не називає, а треба було мені тут і зараз...не охайно в боксах, не приємні в спілкуванні, ціни з "потолка" і не відповідають виконаній роботі, не рекомендую сто "у семена" - дорого, не професійно, відчуття що обікрали(((

lilia

Зателефонувавши за номером 0677222445 підняв трубку старший чоловік, який не хотів представитись. Коли запитала, яка вартість заміни колодок для ВаЗу (з однієї сторони) сказав, що 60 грн. (вигадував на ходу), хоча мої знайомі для тієї ж марки робили за 100 грн. з двух сторін (50 грн. з однієї сторони). Ціни говорять, які їм заманеться. Коли запитала, чи можна записатися на завтра, він мені відповів: "Дорогая моя приходьте, ми не записуємо". На мої зауваження, що у Вас має бути прайс, я якому зазначена вартість даної послуги, він кинув слухавку. Ось такий сервіс Дополнение от 19.09.2017: виявляється, що дана фірма у чорному списку (посилання на сторінку:http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=4569 Дополнение от 19.09.2017: Скажу чесно, якщо б вимагали від мене іншу суму, аніж зазначено в прайсі, я б не сплачувала і викликала поліцію для складання акту про шахрайство. Прайси затверджуються підписом директора СТО. У разі їх відсутності, необхідно повідомити фіскальну службу або викликати поліцію, яка засвідчить акт відсутності і т.п. Дополнение от 19.09.2017: Скажу чесно, якщо б вимагали від мене іншу суму, аніж зазначено в прайсі, я б не сплачувала і викликала поліцію для складання акту про шахрайство. Прайси затверджуються підписом директора СТО. У разі їх відсутності, необхідно повідомити фіскальну службу або викликати поліцію, яка засвідчить акт відсутності і т.п.