Автосервис «АТЛ Львов» в Львове

loading...

Рейтинг
14 отзывов
Адрес
Львов, ул. Научная 2Б
Сайт
Описание
Режим работы: Пн-Пт 09:00-20:00 Сб 09:00-18:00 Вс 10:00-16:00

Отзывы к АТЛ Львов

Владимир на Тойота
4 месяца назад,
Нав' язують нагло непотрібні роботи . Трохи хамовиті. Доки без мене поміняли фільтр салона вимазали брудними руками світлу обшивку на стійці біля лобового скла. Роблять непогано але впевнився що треба бути присутнім при ремонті
Зіновій на славута
8 месяцев назад,
Хотів поміняти всі стойки , зробити розвал та сходження на славуті, ВІдповідь в грубій формі що такі авто не ремонтують , хоча клієнтів було аж нікого
Сергій на Авео
год назад,
Стосовно якості робіт і культури персоналу на місці у мене немає ніяких претензій. А відповіді на сайті радив би надавати у більш тактовній формі)
ответ
год назад
Спасибо, что отдали нам свои деньги :)
Віктор на ВАЗ Калина
год назад,
Користуюся послугами цієї СТО більше п'яти років. Перш за все скажу, що дуже задоволений. Зауважень до якость робіт не маю. Проводили ТО, ремонтували ходову, електрику. Виконували діагностику. Працівники коректні, все пояснюється і обгрунтовується. За роботами можна спостерігати .Без проблем записуюсь на обслуговування. Інформація про машину і ремонти в базі, що дуже зручно. Усім рекомендую цю сто. Дополнение от 03.07.2018: Власне фаховість і доброозичливість працівників під час мого першого відвідування (випадкового!) визначили мій вибір.
2017 на wolkswagen
2 года назад,
Просто чмошніки і хами, але їм пофіг, і так клієнти будуть бо то типу віп СТО...
Роман на VV
2 года назад,
Я тільки намагався записатися. Тут правду пишуть, що хамовитий адмін. І по ходу правда що є "свої" клієнти. І офігєть які "відповіді" від СТО тут на сайті! Тіпа йдіть ви всі на...! А може, так й тре? Тіпа, культура - для "лохів"?
Андрій
2 года назад,
Хотів домовитись по телефону про рихтовку дисків. Зателефонував, щоб записатись, на що у відповідь почув "дзвонити треба на шиномонтаж, і сказав мудатським голосом, що не має часу і потім дзвонити" Не звертайтесь до даного сервісу, вони не мають елементарної поваги до людей. Позор!!!
Orest на aveo
3 года назад,
Сьогодні відвідав СТО АТЛ. Хоча читав різні відгуки В НЕТІ , але від друзів отримав інформацію, що СТО непогане. Дуже сподобався сервіс з моменту запису на діагностику тим, що на сайті АТЛ є можливість інтернет запису, за кілька хвилин до мене передзвонив менеджер котрий уточнив дату, час та попередній регламент робіт котрі я хочу провести з авто. На наступний день на погоджену годину о 9 год.00 хв. без затримок моє авто внесли в баз даних та скерували на відповідну дільницю СТО. Окремо хочу відзначити, що після діагностики авто, котра була дуже фахова та послідовна, було встановлено чітко недоліки котрі рекомендовано усунути, все це відзначено на листі комплексної перевірки, котрий надають власнику авто. Також сподобалось те, що на СТО є великий магазин, стіл замовлень запчастин, кімната очікування, але якщо у Вас є бажання бути присутньому при перевірці також не заборонено. Майтри та адміністратори привітні люди на всі питання, що мене цікавили щодо ремонту авто відповідали фахово, не навязували щоб купував запчастини в них, звичайно запропонували, але коли я відповів, що привезу сам погодились на такіумови. в підсумку хочу завершити наступним, я, за кермом 20 років на різних авто , бачив сервіс багатьох СТО, порівнювати нізким не буду, але ЯКІСТЮ СЕРВІСУ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ФАХОВІСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!! ЩОДО ЦІН - ЦІНИ РИНКОВІ, АЛЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЯКОСТІ !!!!!!
Ваня на Понтиак
4 года назад,
Все кому не нравиться атл - лохи!
Петро на VW
5 лет назад,
Що тут сказати. Запалення виставити відмовились, шківи ремня ГРМ виставити по мітках відмовились, налаштувати CO відмовились, мотивуючи тим, що вони таким не займаються. Авто гольф2. Видно для них це щось дуже екзотичне і нетривіальне. Або я обличчям не вийшов
ответ
5 лет назад
Не издите на АТЛ, - тут только для владельцев порше, и новых, а не старого гавна.
Вовк на Форд
6 лет назад,
просто жах!!! я декілька разів обслуговувався на цьому сервісі, ціни і оперативність доставки запчастин тут на достойному рівні! - але це все що є позитивне!!! все решта на мега низькому рівні! Особливо це стосується персоналу, як особистих якостей так і професійних! Майстер-приймальник (Назар) поводиться так ніби Ви йому шось винні, або він просто єдиний у всьому місті + хамить не фільтруючи свою мову від матів!!!! Майстри роблять так ніби до того вони ремонтували Урали в армії. Словом я більше туди не поїду! і нікому не рекомендую!!!!
Віктор
6 лет назад,
Саме погане СТО в Львові. Сервіс відсутній, адміністратор взагалі дуже хамовита людина. Дополнение от 15.11.2013: З відповідей на претенції я так розумію, що також людина інтелектом і культурою не особливо відрізняється. Дополнение от 15.11.2013: І стосовно ТОПів це також надто гучно сказано! :-) Насправді нам навіть не початковий рівень!
ответ
6 лет назад
В топи - ми беремо гопiв.
Роман на Hynday
7 лет назад,
Аналогічний випадок: міняв шини, поперетягували гайки, і пообривали шпильки
ответ
7 лет назад
У СТО АТО и так столько клиентов, что новые им не нужны.
Ігор на Hyundai
7 лет назад,
Під час проведення ТО автомобіля перетягнули моменти затяжки гайок, що призвело до обриву шпильок ступиці колеса. Від гарантійних зобов'язань відмовились.
ответ
7 лет назад
Рекомендую обратиться в ком захисту прав споживачив. Процедура долгая, но права свои надо отстаивать. А если вы не хотите обращаться - не надо нам тут жаловаться. У них клиентов и так ого-го сколько.
Другие СТО поблизости
CarsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play