Автосервис «Автореанімація» в Луцке

+38 (095) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
10 отзывов
Адрес
Луцк, вул. Рівненська, 54
Описание
Наша компанія надає широкий перелік кузовних автопослуг, серед яких: локальне фарбування ремонт бамперів рихтування, фарбування полірування автомобіля та фар передпродажна підготовка Якість понад усе!!!

Отзывы к Автореанімація

Олег на КІА
4 месяца назад,
Ремонтували бампер. Хлопці просто ювеліри. Все у озвучені сроки. 5+
Олексій на Кіа
год назад,
Дякуємо, що виправили усі недоробки та неполадки! Бажаємо тільки задоволених клієнтів!
Миха на Mercedess 211 рестайл
2 года назад,
Дякую за роботу. Мені все сподобалось! рекомендую!
Костян на форд мустанг
2 года назад,
работают на 3+ или на 4- кому как удобно по 5 бальной... в целом создается впечатление халявщиков рекомендации: - пока не доделают все по ремонту до конца не платите все деньги! потом за*бетесь названивать на прием... - контроль на каждом этапе работы с вашей стороны, ребята не любят когда к ним часто приезжают без придупреждения - желательно сразу взять телефон ихнего начальника, во избежание непоняток - желательно платить все через банк, чтобы в случае чего..сами поняли В целом кантора как кантора, коих большинство Качество покраски не понравилось
Михайло на Т5
5 лет назад,
Познімали найклеки, попідкрашували та сполірували. Якість на висоті, якщо ще трохи менше оцінили, взагалі було супер. А ще дійсно трохи довгувато роблять, як мені сказали - якщо якісно, то довше. Хоча в загальному рекомендую!
Олег на мерс
5 лет назад,
РЕКОМЕНДУЮ, трошки довго, але якість 5+
Марат на toyota land cruiser
5 лет назад,
тут прочитал отзыв, обратился и сам теперь всем рекомендую. Действительно качествен сервис
Рома на BMW X5
5 лет назад,
Рекомендую даний колектив не у цілях реклами, а просто щиро, дуже добре фарбують. Кому протрібно якісно - звертайтесь, не пожалкуєте.
АРтур на Mersedes
5 лет назад,
Респект ребята!!!!! Оч хорошо делают!!!
Олександр Олегович на Audi A6 C6 2008р.
5 лет назад,
Найкращі, або точно одні з найкращих у Луцьку!!!!! Суто випадково пишу відгук. Хлопці роблять дійсно якісно за хорошою ціною. Якщо хочете пофарбувати авто дешево - то вам не до них, їдьте тоді в села типу Жидичина, Кульчина і т.д. Тут роблять якісно, 3 автомобіля сам у них варбував, і ще кум фарбував. Претензій по роботі немає ніяких взагалі.
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play