Автосервис «VIP Авто» в Ивано-Франковске

Рейтинг
Адрес
г. Ивано-Франковск, ул. Тисменицкая, 313А
Описание
СТО «VIP-Авто»: це широкий асортимент автозапчастин; це високоякісне сервісне обслуговування; це індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок; це можливість попереднього запису на СТО, МИЙКУ та ШИНОМОНТАЖ - ОНЛАЙН.

2 отзыва

9 месяцев назад
Не допускайте їх до кондиціонеру!!! Придбав у них компресор - поміняли. Не помили системи - запороли компресор. З тяжков бідов визнали помилку - запропонували безкоштовно поміняти компресор (купив новий) і радіатор ( теж купив), заправили охолоджувач. Два місяці - компресор не працює + в системі стружка... Не спромоглись навіть компресор прикрутити як треба - сили і вміння вистачало на 2 болти з трьох, система не була промита знову (хоча просив наполягав). В результаті мінус купа грошей, нервів і т.д. Все що спромоглись - промугикали щось про те що все добре зробили... Тому ще раз - НЕ ДОПУСКАЙТЕ ЇХ ДО КОНДИЦІОНЕРУ!!
год назад
Не полінувався , зареєструвався щоб передати свою історію . Станція просто ЖАХ!!!! При тому що я знаю власника , навіть коли робочі знов накосячили , той самий Шевага перекладав вину з одного на другого , то про що можна говорити . Пройдусь коротко по всіх: Микола , майже нічого не розуміє, але корона там на декілька кілограм , ні додзвонитись , передзвонити це взагалі не до нього . Всі разом взяті рагулі повні, але і записатись типу дуже важко. Обслуговувався там певний час , вічно десь партачать , щось зберуть загубивши якусь маленьку деталь , через певний час вилазить це, але вже крайніх немає . Святослав це взагалі ппц ходячий : останній раз робив ходову , віддав цілу купу грошей , так цей гівнюх розказував які суперські деталі ставить, по факту пройшло 5 місяців і пару тисяч км , виходить з ладу його супер комплектуючі , тягнуть за собою решту. Знов гроші , зробив наново за пів дня , але на іншій станції . В них робили 3 дні..... Люди там немає з ким говорити!!!!! Понаймали всяких, вештаються і все . Робив аналіз , робив діагностику в іншому місці , потім їхав до «цих», так шановне паньство з ВІП авто , половини навіть не помітили, причому досить серйозних проблем . Люди , економте гроші , а саме час . Ставлять повне гівно , кажучи що чуть не оригінал поставили. Ще добавлю , мій батько так само міняв , банально колодки . Щось там загубили , якусь пружинку. Крайніх стандартно немає , політика «проблеми індійців , шерифа не хвилюють» , мусили купляти самі рем комплект і знов робити ту саму роботу . Мало того що купили рем комплект , так ще й за роботу заплати !!!!! Далі без коментарів , ви самі все розумієте ......!!!!!

СТО поблизости

AUTOZ.IF.UA интернет-магазин автозапчастей
М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ.ТИСМЕНИЦЬКА, 313А
Ремонт тріщин та сколів автоскла
г. Ивано-Франковск, ул. Юности, 52
Ивано-Франковск-Авто
Ивано-Франковск, ул. Юности 41/а
Ивано-Франковск-Авто
Ивано-Франковск, ул. Юности, 41А
Замена масла
г. Ивано-Франковск, ул. Ивасюка
В.С.К.
Ивано-Франковск, Хриплинская улица, 5a
Техносервис Каскад
Ивано-Франковск, ул. 24 Серпня
1 отзыв
Карпаты Мотор Хонда
Ивано-Франковск, ул. Ребета, 4В
1 отзыв
Бош Авто Сервис "Команда"
Ивано-Франковск, ул.Симоненко, 23
2 отзыва