ВАРАН

Адрес
м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 30 В
Описание

СТО «Варан» надає послуги по ремонту автомобілів марки: Gelly, Ssang Yong, ГАЗ, УАЗ, ВАЗ, KIA і т.д. Перелік послуг СТО «Варан»: - поточний та капітальний ремонт двигуна, вузлів та агрегатів автомобіля, - змащувально-заправні роботи, - зварочні роботи - ремонт ходової частини, - ремонт рульового механізму, - ремонт гальмівної системи, - діагностика та ремонт Tartarini (ГБО 4 пок.) - ремонт електрообладнання, електротехнічні роботи, - встановлення скла, - регулювальні роботи, - встановлення супутнього обладнання (засобів проти викрадення автомобіля, мультимедійних систем та ін.).

Тип работ
  • Замена автостекол
  • Замена масла и технических жидкостей
  • Капитальный ремонт двигателя
  • Ремонт двигателя
  • Ремонт рулевого управления

4 отзыва

3.8
Любов на Ваз 2114

Хочу подякувати працівникам СТО ВАРАН за якісне і професійне виконня своєї роботи. Дуже задоволена результатом і терміном виконання. Все чітко і доступно. Дякую і бажаю побільше позитивних клієнтів🙏

Юрий на ВАЗ

Шановні відвідувачі СТО,завжди наперед питайте ціну роботи!На цьому СТО з вас зідруть в три шкури,ви лишень вдумайтесь у фразу людини яка там керуе коли кому і куда заїзджати,отже каже мені таку фразу,що в них немає різниці чи то БМВ чи то Жигулі,робота коштує однаково!А тепер про факт попередьно узгодивши ціну заміни пильника кулака у 80 грн,на ВаЗ він мені залупляє 600 як на Мерс за одно колесо.Ви там нічого ненаплутали Альо!не з цінами а персоналом який за відсутності керівництва регулює ціни як хоче?????????

Володя на ОПЕЛЬ

Дуже задоволений сервісним обслуговуванням .Дякую колективуСТО.

Микола на OPEL VECTRA B

Дуже задоволений відношенням і сервісним обслуговуванням на СТО "ВАРАН" моя оцінка"ВІДМІННО"Дякую Ігорю і механіку Роману.Всього найкращого.З повагою Микола.