Автосервис «Автоцентр «ЛИГА»» в Хмельницке

+38 (067) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
2 отзыва
Адрес
ул. Марины Расковой, 4/1, г. Хмельницкий, 29008
Описание
Автоцентр «ЛИГА» — официальный дилер LADA, Hyundai, Uz-Daewoo, Богдан, Jac

Отзывы к Автоцентр «ЛИГА»

Сергей на Hyundai
5 месяцев назад,
Заезжал делать очередное ТО, машина уже не на гарантии. У них же покупал машину. Меня все устраивает, цены лояльные. Дали накопительную карту на скидку. Знаю директора лично, порядочный человек.
Миша на Sonata
год назад,
1й візит - електрик ставив сигналізацію, авто простояло в сервісі 1,5 робочих дня. Беруться ставити не маючи уяви про фронт робіт чи специфіку встановлення систем середнього и вище рівня. Ходиш підказуєш, тикаєш пальцем в мануали. Гроші на вітер, ще нянькою ходиш. Приймальник дзвонить через кожну годину відпускай авто :) а там ще кіт не женився)) Гаражні майстри зроблять професійніше і дешевше на порядок. 2й візит - заміна амортизаторів (сакс), хлопчина-майстер прокачав стойку та положив, пояснюєш йому що або вже став або не прокачуй. Щоб потім не довелось ставити нові через 10тис. Запитав приймальника Віктора, що скрипи позаду при розгойдуванні, каже та то у всіх Сонат так скрипить в мене мовляв так само (і це вердикт після робіт на СТО навіть не піднявши зад чи все ок, мож десь твої налажали). Відношення як до м’яса з гаманцем. Не рекомендую! Краще вже на Євромоторс.
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play