автосервіс "ОРІОН"

Адрес
м.Чернівці,вул. Південно-кільцева,2а
Описание

будь-які роботи по ходовій,розвал сходження,комп'ютерна діагностика систем автомобіля, шиномонтаж,послуги електрика.

Тип работ
  • Балансировка и шиномонтаж
  • Компьютерная диагностика
  • Развал-схождение
  • Ремонт электрооборудования

6 отзывов

2.9
Мирослава на Рено мегана

Приїхала замінити передні підшипники.Привезла свої нові запчастини але при знятті підшипників майстер зламав датчик АБС і тоді телефонує адміністратор і кажить, що майстер зламав датчик і треба купити нові датчики АБС дві шт, або у нас купляйти 960 грн.Перед знятиям ніхто не попередив, що я готова купити нові датчики, якщо він зламає бо таке може статися, що цей датчик може зламатися при знятті так як автомобілю 7 років.Якщо би сказали яка угроза і скільки запчастини ці коштують я би відмовилася від їх послуг і забрала авто.Майстер сказав я буду пробувати знімати і тут бах переламав.Так як це пряма причина майстра адміністратор СТО обвинила мене як клієнта.Це ще не всі сюрпризи і порушення при устному прийомі авто в ремонт адміністратор забирає ключі і техпаспорт на автомобіль і кладе в якийсь шкафчик де ніким не охороняється.І так авто +ключі+ техпаспорт зі страхівкою все забрали і ти виходиш з посмішкою так як усе залишив і ніякого підтверджуючого документа що вони взяли мені не дали тим більше договір з клієнтом. Закінчилося викликом поліції так як адміністратор пригрозила мені, що мені моє авто не віддаст,а поверне ті особі хто привіз хотя вони не знають хто привіз авто .Я маю паспорт права і тех паспорт на моє прізвище, що у них валяється в шкафчику.Приїхали працівники поліції і їм прийшлося віддати техпаспорт і ключ від авто, але ту запчастину , що зламали і підтверджуючий акт про зламану запчастину не дали і не повернули.Працівники поліції порадили написати заяву, що я і зробила.Можу сказати нікому не раджу причина одна працюють не фахівці того у них завжди пусто і в любий час вільно.Мене це саме дуже дивувало, а зараз на моїй проблемі впевнилася.Хочите мати проблеми, щоб вам поламали деталі тоді сервіс "Оріон " підходить.Жаль що я не прочитала відгуки до того як я вибрала їх для сервіса.Бережіть своє авто і свої нерви цей сервіс для початку ваших проблем.

Віталій на Rav 4

Діагностика "пальцем в небо". Витратив кілька тижнів, кілька тисяч гривень на запчастини і роботу, а сторонні звуки у ходовій так і не зникли. Приємні менеджери, але цього не достатньо.

Татьяна на Хюндай

Персонал абсолютно безразличный и не профессиональный. Попали на станцию вечером перед Покровой. Поломались на трассе, выпал болт, который крепит кулису. Сначала рассказывали, что это коробка передач, чинить не будут. Не глядя, не заезжая в бокс , не поднимая на подьемник. Мастер на улице заглянул под капот, походил, что-то покрутил и после этого менеджер сказала, что ничего не сделают. Мы приехали из Киева, скитались 2 дня по гостинницам с детьми. В итоге, на другой станции поломку устранили за 15 минут и мы на машине уехали домой. НЕ ПРОФЕССИОНАЛИЗМ И БЕЗРАЗЛИЧИЕ! Не рекомендую!!!!

Артур на Opel astra h

Дуже якісний сервіс,хороші майстри,знають толк в своїй роботі,доступні ціни,обслуговування вищий клас)

Тарас на volkswagen

І я і син тут обслуговуємось вже довгий час. Син пригнав машину з Європи. Ходова була розшатана. За добу зробили все. Дуже дотошні майстри. Не відпустять, поки на всі 100 не будуть впевнені, що робота виконана. Але менеджери ваші нові, підтуплюють. Треба їм ще повчитись.

Коля на volkswagen polo

Впечатления неоднозначные! Обслуживался несколько раз. Эпизод І Крепление защиты двигателя задевало за ролик генератора, из 3-х СТО только тут заметели. Эпизод II. Замена передних тормозных колодок. Спрашивали меня «Вам подешевле, или подороже?» Спрашиваю-в чём разница? Отвечают «Дешёвые будут скрипеть». Попросил подороже. В результате через пару месяцев начали скрипеть. Тормозят хорошо, но на нервы действуют. Эпизод ІІІ. Меняли тормозные передние диски. Сорвали головку направляющего болта. Так и оставили. Мелочь - но неприятно. Эпизод IV. Развал - схождение. Супер. Машину начело меньше тянуть в бок. Эпизод V. Лопнула трубка омывателя лобового стекла. Новую не поставили, но аккуратно замотали изолентой. Спасибо. Эпизод VI. Нужно было заменить лампочки в дополнительном стоп-сигнале. Максимально корректно хотел подсказать как снимать. Девушка с «стола заказов» реагирует: «Знаете как, делайте сами!» Вижу мастер грубовато начинает ковырять отвёрткой. Думаю поломает жалко будет и менять дорого. Сделал вид что нужно ехать. По сути за заезд взяли 80 грн. Мастер оказался адекватный человек. Вышел - вежливо поговори и расстались. Извините за большой отзыв. Много чего хотелось сказать.