Автосервис «Автосервіс «Sto Bucha Motul Garage»» Буча

+38 (097) ●●● ●● ●●
показать телефон

loading...

Рейтинг
5 отзывов
Адрес
Буча, ул. Шевченка, 25
Описание
Основні види робіт: Розвал Сходження (обладнання 3D Hofman) Діагностика автомобіля, включаючи компьютерну діагностику Після гарантійне обслуговування автомобіля Планове технічне обслуговування Заміна масла Заміна охолоджуючої рідини Заміна тормозної рідини Повна заміна масла в АКПП італійське обладнання Spin) Діагностика та ремонт ходової Проточка тормозних дисків (не знімаючи диски з автомобіля на обладнанні Hunter) Заправка автокондиціонера Диагностика автокондиціонера Ремонт системи кондиціонування Ремонт компресору автокондиціонера Мийка радіатору пічки та системи охолодження автомобіля Заміна ременя ГРМ Чистка інжектора Чистка форсунок Також Ми представляємо такі концепти як: MOTUL GARAGE, SACHS SERVICE.

Отзывы к Автосервіс «Sto Bucha Motul Garage»

roman_112233
год назад,
Був сильний шум в області двигуна, після діагностики і візуального огляду на автосервісі в Ірпені було встановлено що шум виходить про ролика натяжної механізму навісного ременя. Сам механізм стояв 3800 по фірмі Skf, майстер приймальник запропонував як альтернативу замінити в ролику підшипник бо ролика окремо немає, плюс до всього механізм натягу працював добре. Підшипник був хитрим але на наступний день його вже привезли, ціна була 465 грн.з роботою все обійшлося 465+ 390 робота +270 новий ремінь. Катаюся вже 3000 км. все в нормі. Дякую за те що увійшли в ситуацію, тому як для мене на сьогодні це велика різниця.
Stas1891
год назад,
Сегодня поменял масло и тормозную жидкость. Масло выбрал Motul, результатом работы двигателя остался доволен.
MotulGarag
год назад,
Все гаразд на Сто.
MotulGarag
год назад,
Максимально стараемься качественно и своевременно выполнить работы.
Alexandr Silvansky
год назад,
Волей случая занесло на это СТО. 16.02.18 авто Ланос Пикап, замена передних тормозных дисков, колодок, обслуживание левого тормозного суппорта. Все сделали быстро и красиво. До г.Сумы доехал БЕЗ 2х болтов крепления левого суппорта. Через 120 км после выезда с СТО начался прогрессирующий стук на неровнрстях, ехали 30-40 км/час. Итог потеряли 2 болта М8. От мастера СТО получили "Извините" :)
Другие СТО поблизости
carsUA - Украинский автомобильный портал. Мы предоставляем удобный поиск подержанных автомобилей, автосалонов и сервисных станций по всей Украине
support@carsua.net
google play