Авто-студия Гараж 23

Адрес
г. Львов, ул.Бойковская, 5
Сайт
www.g23.lviv.ua
Описание

Авто-студия «Гараж 23» - это одна из первых и самых известных тюнинг-студий во Львове. Имея огромный опыт сложных инсталляций, мы готовы воплотить в реальность практически любое, даже самое нестандартное желание нашего клиента. Наши сотрудники - это лучшие специалисты в своей области в Западной Украине, и это обеспечивает максимальное качество наших услуг. Мы предлагаем нашим клиентам практически все виды тюнинга автомобиля: • встроенная GPS-навигация • адаптация и русификация американских авто • автоакустика • мультимедийные системы • интерьер • шумоизоляция • защита авто антигравийной пленкой • стайлинг авто пленками • охранные системы • автоэлектроника • штатные автомагнитолы • анти-радары и радар-детекторы • комплексная подсветка авто • установка ГБО • тонировка • шиномонтаж • офроуд подготовка 4х4 • переоборудование микроавтобусов • изготовление автодомов, фудтреков • замена и ремонт автостёкол • шиномонтаж • безпокрасочное удаление вмятин

Тип работ
  • Aдаптация американских автомобилей под европейский рынок
  • Абразивная полировка автомобиля
  • Автозвук
  • Адаптация электронных систем
  • Аквапечать

60 отзывов

3.7
Катерина на Пежо

Автомагнітола, що _розряджає_ телефон під час користування навігатором, не дуже зручна, не знаходите? Так, можливо це особливості моделі айфона, якою я користуюсь. Від вас нічого не вимагали - жінка попросила перевірити напругу на виході. Так, я телефонувала деклька разів, не змогла приїхати на дев‘яту ранку, інший раз не розчула вашу відповідь і передзвонила уточнити - це ви назвали в очі «ви намагались порішати по телефону». Що саме? Я хотіла повернути магнітолу через рік користування? Ні, я сподівалась, що ви мені допоможете хоч порадою.

Катерина на Пежо

Жінкам не раджу телефонувати по телефону на гуглі, хіба що напряму до майстрів - з боку директора - зневага і грубість. Кажу, що поставлена автомагнітола розряджає телефон, відповідь: «ви собі це вигадали». З мого боку було лише прохання перевірити напругу на виході для підключення телефону. На дев‘ятому місяці вагітності не хочеться залишатись без засобів зв‘язку. Щиро раджу директорові не спілкуватись з клієнтами - не ваше це

Ответ

Добрий день. В технічних характеристиках магнітоли жодного разу не було заявлено, що через USB буде заряжатись телефон. Я це .вам пояснив одразу після першого разу спілкування по телефону. Тому вже на 4-5 ваш дзвінок я Вам відповів, що ми перевіримо, але Ви собі самі придумали те, що телефон має звідти заряджатись. Що саме .вас образило мені не дуже зрозуміло. .Не ображайтесь, я нічим не хотів Вас образити, фраза "ви придумали" не несе ніякої ашгресії чи чогось негативного. Спілкування на нашому підприємстві у клієнтів відбувається тільки з керівництвом. Тільки в разі зясування якихось технічних нюансів можна спілкуватись з майстрами. Ви краще передайте своєму чоловікові, що називати людину, яку ти бачиш вперше в житті "дебілом" напевно не дуже гарно і культурно. Я думаю саме з цього треба .Вам почати.

Андрій на Опель

Ціни космос,нікому не раджу

Ответ

Ціноутворення на підприємстві це тільки наша справа. .ми називаємо ціни заделегідь, тому якщо не підходить, то збирайте гроші або хдьте до амйстрів деддешевше, але не пишіть негативні відгуки. Роботи в нас при "космічних" цінах достатньо, це говорить про те що для платоспроможних клієнтів ціни нормальні:)

Руслан на Хонда CR-V

Зробили мені поліровку та хімчистку авто після Америки. Дуже задоволений - машина як нова!

Ігор на Ford

Говорять що буде одна сума за ремонт,коли проходиш забирати авто говорять іншу суму(дорожче)

Ответ

Доброго дня. Напишіть яке авто і що ми Вам робили. Так таки ситуації іноді виникають, але ми завжди чітко аргументуємо підняття ціни. І піднімаємо її тільки в тих випадках, коли проблема є в машині, а не в наших прорахунках, тому що, якщо ми прораховуємось, то це наша провина, а не провина клієнта.

ihor на golf 5

замовляв сигналізацію на авто, купив у них сигналізацію СтарЛайн казали з джсм модулятором.Купив Записали на 6 січня , дзвоню 6 числа ,піднімають трубку не вкурсі за мене і хто кого записував.Переписали на 13 число.Приїхав встановлювати , віддав авто ,за годину дзвонять "ми вибачаємся, джсм модулятора в цій комплектації нема потрібно докупити( це ще 100 $ і робота 1000 грн) В двох словах роботою не задоволений ,купив не те що продавали ну і ставлення до клієнта ніяке.

олег на інфініті

літом 2019 встановлював сигналізацію, через місяць почала глючити і самовільно блокувати машину, доводилось два рази користуватися евакуатором.. на мої претензії, поміняти по гарантії або вернутиикошти, категорично відмовилися.. в результаті сиггалку викинув їзджу без неї..не рекомендую ні в якому разі ..шахраї і бариги.!

Ответ

Єдине про що Ви забули написати це те що сигналка працювала кореткно до того моменту як Ви поїхали на інший сервіс і Вам там прошивали деякі блоки. Після цього сигналізація дійсно почала працювати некоректно. Сигналізація працює по CAN-шині і ті втручання призвели до того, що вона почала глючити. Ми перевірили її, вона повністю справна. ми Вам повідомили про це одразу, що проблема не в сигналці, а в тому що з нею робили на іншому сервісі.

Вася на Авто

Очень плохо. Цены завышены. Ставил сигналку поломали стеклоподъкмник.

Вася на Авто

Очень плохо. Цены завышены. Ставил сигналку поломали стеклоподъкмник.

Данило

записався на встановлення ГБО і заміну лінз за місяць дав завдаток обіцяли передзвонити поки сам не нагадався за день не згадали за мене привіз в інший день авто залиштв на 2 дні доробляли в остані години до 20 вечора Коли до нтх звернувся автоматичне світло працювало коректно коли вони запахали свої руки воно почало глючити діагностики щоб це виправити в них немає я так зрозумів стовно газу готуйтеся що ваше авто ім не підійде навіть якшо воно 2015 року з пробігом 50 тис км іноземного виробництва газ за 3 дні так і не змогли настроїти тому подумайте переше ніж до них іхати стосовно лінз а власне людина яка це встановлює єдина адекватна Зашиваються вони по рооботі через то що майстри приходять не вчасно і багато авто по гарантії і не компитетні майстри єдиний нориальний там один оптик а ставлення менеджера до вас таке що просто готуйтеся що на вас забють за то гарним поставленим голосом і тоном Як завжди ви перекладете вину на клієнта але це чесний відгук не задоволеного клiєнта а не купленого за пиво колєгі тому люди обходьте іх

Павло на Mercedes Sprinter

Встановили лінзи у фари! Швидко, якісно і з гарантією! Дуже задоволений! Окремо дякую майстру Володимиру за те що взявся за цю роботу , за його професійність та людяність!

Валерія на Мерседес

Першили сьогодні руль. Ми дуже розчарувались!! Зазори, нитки стирчать, шви грубі. Не рекомендуємо!

Дмитро на Renault Duster

Приїхав поміняти "згорілу" камеру заднього огляду (яку вони ж і ставили раніше), попросив щоб був такий же максимально широкий кут як в минулої камери. Сказали, що буде зроблено. Повідомили, що вартість робіт 800 грн + камера 55 доларів. Окей, прийшов забирати, оплатив, думаю їхати, і бачу, що камера не відзеркалена (об'єкти, що ліворуч - відображаються праворуч). Сидить дуже криво відносно горизонту. Горизонтальний кут огляду навіть близько не 170, в кращому разі 110 градусів. Віддзеркалення картинки виправили, а далі чекали менеджера, щоб він мені вже на наступний день розповів що всім і так підходить, що він не має уявлення про кути огляду і як їх оцінити (і навіть не буде дивитись на результат). А те, що камера яку вони мені підібрали, продали і встановили виявилась не відповідною єдиній вимозі, якої я просив дотриматись (максимально широкий кут як і в минулій їх камері) - проблема будь-кого крім них, бо на їх коробочці (яку тре випросити і зачекати окремо, і з якої тре окремо просити заповнити гарантійний талон) написано "170 градусів" (всередині на вкладиші вказано про горизонтальний кут вже 110 градусів, але ж то нікого не цікавить). Запропонували доплатити їм ще 600 грн, щоб вони спробували таки встановити те, що вимагалось і було оплачено замість того, що зробили :) От така професійність, якість робіт та клієнтоорієнтованість. Стосовно того, що ніби то я просив поставити дешеву камеру - не було такого. Я просив тільки камеру з тим же кутом. Все. Це був основний критерій. Ваша згорівша камера теж була не з дешевого цінового діапазону. Те, що 55 доларів ціна +800 грн за заміну мене здивувала, це правда, втім я не просив змінювати на щось з вужчим кутом оскільки мене запевнили, що буде як стара, і ви встановили те, що самі мені запропонували. Вас в грошах ніхто не обмежував. Скільки озвучили - стільки відразу ж отримали, а я отримав тільки купу втраченого часу та ваші вигадки у відповідь. ПС: Власник намагається виставити клієнта ідіотом навіть у телефонній розмові. Не раджу мати справу. ППС: оскільки очікувати то на одне, то на інше в такому сервісі норма - пригадалось як став там свідком діалогу з клієнтом, якому на прохання зробити так, щоб "чек енжін" після їх робіт не світився пригрозили відключити лампочку ;)

Ответ

Я вже Вам відповідав в гуглі і відповім тут. Вам поставили те що Ви хотіли і про що домовлялись. Якщо Вас не влаштувала якість обладнення, то без проблем Вам запропонували варіант с його заміною на дороще обладнення. Ви рахуєте, що ми маємо, це зробити бескоштовно. В нас інакша думка за цього приводу. Ми готові прийняти назад обладнення і зробити Вам знижку на роботи, Ви наполягаєте, що це має бути безкоштовно. Мені незрозумілі Ваші принципи. я сам часто замовляю послуги та товари і в таких ситуаціях при норомальному ставленні і готовності прийняти назад обладнення в мене б таких вимог як в Вас не було б. Про лампочку це смішно було. Навіщо писаті такий брєд. Треба було за нами ще в туалеті постежити, можливо почули б щось цікаве:)

Олег на Vivaro

Вкрай некомпетентні люди. Співвідношення ціна/якість Рівень виконання роботи - гараж в дяді Васі. Ціну, за виконану роботу, назвали вищу, незважаючи на те, що ціна попередньо була узгоджена. Їхнє кредо, зробити як небудь, а зауваження клієнта це другорядне. Не рекомендую в жодному разі, час і гроші на вітер.